Як контролювати сон: покрокова інструкція

як контролювати сон: покрокова інструкція

Вам знадобиться
 • Ліжко
 • Нотатки
 • Уява
Інструкція
 • . 1

  Якщо людина чимось і відрізняється від машини, то це здатністю бачити сни. Безумовно, комп’ютери здатні «перетравлювати» набагато більше інформації, ніж людський мозок, але при цьому, видають вони лише ті дані, які вже були в них закладені. Тим часом, люди сприймають більшість своїх сновидінь як належне, і рідко надають їм значення, особливо якщо сни пов’язані з чимось буденним, таким як робота або черги в магазинах. На сни звертають увагу лише тоді, коли вони дійсно щось означають.

 • . 2

  Для того, щоб зробити сновидіння більш значущими, потрібно зрозуміти, як контролювати сон. Здатність бачити усвідомлені сни, так само як і вміння змінювати події, що відбуваються у сні, доступні кожній людині.

 • . 3

  Першим кроком на шляху до усвідомленим сновидінням є ведення, так званого, щоденника снів. Цей щоденник слід тримати поруч з ліжком, щоб записувати сни безпосередньо після пробудження. Відзначаючи в щоденнику всі події, що відбулися у сні, набагато простіше контролювати сновидіння і запам’ятовувати їх. Однак, якщо постало питання про те, як забути сон, щоденник сновидінь стає марним.

 • . 4

  Більшість людей забувають свої сни, ще не прокинувшись. При цьому, деякі сни неможливо стерти з пам’яті. Найпростіший спосіб забути сновидіння — усвідомити, що це всього лише сон. Якщо сновидіння пов’язано з чиєїсь смертю, то це зовсім не означає, що людина дійсно помре. Вкрай важливо, зберігати спокій і пам’ятати, що сни не мають з реальністю практично нічого спільного. У разі, якщо дурний сон забути не вдалося, навіть по закінченню тривалого часу, кращий спосіб впоратися з ним — спробувати зрозуміти, як розгадати сон.

 • . 5

  Перш ніж інтерпретувати будь-який з снів, потрібно усвідомити, чому саме цей сон так важливий. Тлумачити сни набагато простіше, коли достеменно відомо, з чим саме вони пов’язані. Для того, щоб зрозуміти природу сновидінь, необхідно вміти запам’ятовувати сни у всіх подробицях. Навіть сама незначна деталь сну може мати величезне значення і бути відображенням почуттів і емоцій, що вплинули на цей сон. З урахуванням того, що більшість снів за природою своєю метафоричні, тлумачити їх у відриві від психологічного і душевного стану не варто. Дуже рідко сни мають глибоке значення, і практично всьому, що відбувається у сні є просте і зрозуміле пояснення.

 • . 6

  Іноді знання про те, як боротися зі сном, набагато важливіше пізнань про усвідомлених снах і тлумаченні сновидінь. Енергійна музика і яскраве світло допоможуть не заснути на роботі. Якщо ж справи зовсім погані, то кращим рішенням буде вмиватися холодною водою або з’їсти кубик льоду.

 • . 7

  Сни, сновидіння і сонливість безпосередньо пов’язані з активним чи пасивним способом життя, а також правильним чи неправильним харчуванням. Правильне харчування і регулярний відпочинок — відмінний спосіб побороти сонливість в самий невідповідний час. Активний спосіб життя і позитивний настрій допомагають зробити сновидіння яскравіше і позитивніше. Навчившись ж контролювати сни, людина робить ще один крок на шляху до відкриття безмежних можливостей своєї свідомості.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :