Як користуватися дзеркалами заднього виду?

як користуватися дзеркалами заднього виду?

Вам знадобиться
 • Ясна погода
 • Чисті дзеркала заднього виду
 • Контрастне оточення
 • Відрегулювати сидіння в автомобілі
Інструкція
 • . 1

  Потрібно зручно сісти на водійське місце. Перед цим треба відрегулювати його під себе, щоб під час руху за кермом нічого не відволікало від водіння. Щоб відрегулювати бічні дзеркала, потрібно злегка відхилити голову до плеча, щоб відрегулювати задні дзеркало, потрібно відкинути трохи голову назад. Налаштувати дзеркала потрібно таким чином, щоб у ньому добре було видно край бампера.

 • . 2

  У цьому випадку огляд мертвої зони для водія зводиться до мінімального, тобто це дозволить спостерігати за учасниками руху, які знаходяться ззаду, практично в будь-якій їх точці руху. Заднє дзеркало потрібно налаштувати так, щоб його центр збігся з центром заднього скла, це дозволить повністю його захопити. Ось в принципі і вся інструкція, як користуватися дзеркалами заднього виду в автомобілі.

 • . 3

  Для того щоб звести «мертву зону» практично до нуля, рекомендується встановити додатково спеціальні параболічні дзеркала, які дозволять збільшити оглядовість. Як правило, воно кріпиться вище рівня штатного салонного дзеркала заднього виду. Недолік такого доповнення — воно занадто спотворює зображення і до нього доведеться деякий час звикати. Переконатися в тому, що дзеркала налаштовані правильно можна подивившись в них.

 • . 4

  В ідеалі вони повинні забезпечувати повний огляд усього того, що відбувається позаду автомобіля. Якщо трохи набратися терпіння, можна домогтися такого рівня регулювання, коли «мертві зони» повністю зникнуть. Відповідаючи на питання, як налаштувати дзеркала заднього виду можна порадити скористатися допомогою напарника.

 • . 5

  Потрібно попросити його обійти навколо автомобіля не поспішаючи: якщо буде видно кожен його рух, можна не хвилюватися в правильності регулювання. Оптимальна відстань, на якому ще повинні бути видно всі дрібниці — 2 — 2, 5 метра. Періодично дзеркала потрібно перевіряти, так як налаштування з часом з тих чи інших причин збивається. Якщо з’явилися незручності з оглядом, потрібно негайно виправити ситуацію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :