Як користуватися карткою пам’яті?

як користуватися карткою пам'яті?

Вам знадобиться
 • Вибір карти пам’яті
 • Карта пам’яті телефону
 • Карта пам’яті комп’ютера
Інструкція
 • . 1

  Карта пам’яті — дуже дієвий засіб для розвитку пам’яті та запам’ятовування даних. Цей нехитрий пристрій дає можливість людині зберігати всю необхідну інформацію в пам’яті телефону або фотоапарата. Але, спочатку потрібно розібратися, як користуватися картою пам’яті.

 • . 2

  Карта пам’яті на телефоні htc потрібна для збереження таких файлів, як фотознімки, відеозаписи, музика. Для того, щоб у телефоні можна було виявити карту пам’яті, потрібно встановити в ньому будь-який посередник explorer. Більш відомим вважається ES посередник. Конкретно через брак наданого виду програми і з’являються труднощі у користувачів, а саме труднощі в тому, що телефон не виявляє карту пам’яті. З вищесказаного ясно зрозуміло як відкрити карту пам’яті htc. Буває таке, що видаляються фото з карти фотоапарата. І не важливо, віддалилися знімки чисто випадково натисненням не тієї кнопки або ж цього чергова витівка апарату. Поновлення віддалених фото — досить делікатна тема, так як фото — це пам’ять про захоплюючі події в житті. У такому випадку можна скористатися комерційними програмами для відновлення видалених фото, наприклад, FlashDriveRecovery. Ця програма покаже, як відновити карту пам’яті фотоапарата.

 • . 3

  Прошити карту пам’яті цілком ймовірно лише тоді, коли комп’ютер хоч якось її виявляє і розпізнає. Якщо він абсолютно не відгукується на карту пам’яті, а вона нагрівається, то це означає, що вона згоріла і не підлягає відновленню як пристосування. Потрібно купувати новеньку. Але як прошити карту пам’яті? Тільки за допомогою комп’ютера.

 • . 4

  Щоб уникнути проблем при придбанні карти пам’яті, необхідно взяти з собою в торговий центр фотоапарат. Обрану карту пам’яті потрібно відчувати навпростець в магазині! Для початку вставити її в роз’єм фотоапарата і форматувати. Потім зробити кілька пробних фотознімків, пропустити їх в ЖК-екрані фотоапарата, спробувати видалити 2 знімка, знову пропустити і відформатувати карту ще раз. Це єдиний спосіб як перевірити карту пам’яті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :