Як користуватися машинкою для стрижки волосся в носі?

як користуватися машинкою для стрижки волосся в носі?

Вам знадобиться
 • Машинка для стрижки волосся в носі
 • Дзеркало
 • Яскрава лампа
Інструкція
 • . 1

  Щоб волосся в носі не завдавали незручності своєму «хазяїну», їх необхідно періодично видаляти і для деяких людей дана процедура стає великою проблемою. Важливо правильно вибрати інструмент, який буде рятувати від зайвої рослинності. Використання ножиць може бути небезпечно, тому рекомендується застосовувати спеціалізовані тримери.

 • . 2

  Існують особливості вирішення завдання, як користуватися машинкою для стрижки правильно. По-перше, необхідно ретельно вибирати прилад, щоб він не пошкодив слизову носа. Під час роботи він зачіпає чутливі ділянки. Звертатися з волоссям в носі потрібно акуратно, так як вони виконують корисні функції — захищають його від пилу, затримують хвороботворні бактерії. Крім того, ця рослинність забезпечує захист від пересихання

 • . 3

  Якщо покупка буде вдалою, то в майбутньому у власника буде тільки одне завдання, як змащувати машинку для стрижки. Хороший тріммер буде остригати волосся делікатно, безболісно і не дуже коротко (про це повинен подбати сам чоловік). Також слід пам’ятати про те, що процедуру потрібно проводити не дуже часто — 1 раз на місяць. У чоловіків проблема видалення «заростей» в носі більш актуальна, так як їх волосся більш жорсткі, довгі і густі.

 • . 4

  Технологія видалення волосся з носа буде відрізнятися від того, як стригти машинкою собаку. Для більш зручного проведення процедури і отримання найкращого результату фахівці рекомендують використовувати тріммер з підсвічуванням. Видалення пройде безболісно, не буде ушкоджень, знизиться ймовірність інфікування слизових оболонок. Перед тим, як приступити до стрижки, необхідно виконати всі гігієнічні процедури — прочистити носові ходи.

 • . 5

  Завдання, як зробити чоловічу стрижку машинкою, не зрівнятися з мір обережності з процесом видалення волосся з носа за допомогою тріммера. Під час стрижки необхідно розслабитися і намагатися зосередитися на акуратною стрижці, щоб не завдати собі травму (сучасні прилади безпечніші). Але слід пам’ятати про те, що фахівці рекомендують видалити мінімум волосся при використанні підсвічування і дзеркала.

 • . 6

  Після завершення процедури можна приступити до вирішення завдання, як розібрати машинку для стрижки. Головне, щоб вона ідеально підходила конкретній людині. Не можна допускати занадто щільного контакту триммера до внутрішньої поверхні носових проходів. Після завершення стрижки, як уже згадувалося, необхідно почистити машинку, промити її і висушити (при необхідності можна змастити механізм). Ці процедури потрібні, щоб попередити розмноження бактерій. Дотримання техніки безпеки дозволить якісно позбавлятися від волосся в носі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :