Як користуватися накладними віями: знімаємо вії правильно

як користуватися накладними віями: знімаємо вії правильно

Вам знадобиться
 • Теплий компрес
 • Ватна паличка
 • Жирний крем
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні все більше дівчат і жінок користуються накладними віями, завдяки яким очі стають набагато виразніше і привабливіше, до того ж виглядають вони дуже природно. Головне знати як користуватися накладними віями, адже треба їх не тільки приклеїти, але й правильно зняти, щоб не нашкодити натуральним віям.

 • . 2

  Якщо є сумніви у власних силах, тоді варто звернутися за допомогою до професіоналів. У салоні краси накладні вії знімуть дуже швидко, адже для цього використовується спеціальна рідина, яка розчиняє клей і накладні вії просто відпадають. Якщо знати як навчиться нарощувати вії, можносекономіть на салонах краси і проводити дану косметичну процедурусамостоятельно в домашніх умовах, головне використовувати тільки качественниематеріали.

 • . 3

  Для того, щоб самостійно зняти накладні вії, необхідно заздалегідь приготувати вологий теплий компрес, який прикладається до століть і залишається на кілька хвилин. Таким чином клей, на якому тримаються штучні вії, розм’якшується і вони легко знімаються. Для того, щоб нарощені вії завжди виглядали красива і природно, необхідно знати коли і як робити корекцію вій, і краще всього довірити цю процедуру професіоналові.

 • . 4

  На ватяну паличку наноситься невелика кількість засобу для зняття макіяжу, можна використовувати масло (реп’яхову, соняшникова, рицинова або оливкове) або будь-який жирний крем. Акуратно засіб наноситься на лінію фіксації вій і залишається приблизно на одну-дві хвилини. Завдяки цьому клей розм’якшується, і вії легко знімуться, але якщо цього не вийшло з першого разу, тоді варто повторити дану процедуру. Дуже важливо знати як вибрати накладні вії, щоб вони виглядали максимально натурально і природно.

 • . 5

  Якщо вії клеїлися окремими пучками, тоді знімати їх треба під час вмивання. Після зняття макіяжу треба, обов’язково, вмитися і легкими круговими рухами пальців зняти штучні вії. Важливо знати як вмиватися снарощеннимі віями, щоб не нашкодити натуральним віям. Як толькобудут зняті вії, треба ще раз добре вмитися з використанням мила або гелю для вмивання, щоб видалити залишки клею.

 • . 6

  Якщо макіяж знімається за допомогою ватної палички, необхідно нанести невелику кількість оливкової або касторової олії на лінію вій (можна замість масла використовувати засіб для зняття макіяжу на мінеральній основі). Не варто на наступний день ще раз клеїти штучні вії, адже треба дати можливість трохи відпочити натуральним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :