Як користуватися перфоратором: корисні поради

як користуватися перфоратором: корисні поради

Вам знадобиться
 • Перфоратор
 • Перфораторного насадки
Інструкція
 • . 1

  Перфоратори бувають різні. Виконуючи, в цілому, однакові функції, вони відрізняються вагою і потужністю. Для ремонту в будинку цілком достатньо невеликого апарату, в той час як для вирішення будь-яких виробничих завдань, пов’язаних з необхідністю створювати широкі й глибокі діри в бетонному шарі, знадобиться більш об’ємний і потужний перфоратор. Отже, набуваючи інструмент, потрібно виходити з того, в яких цілях він знадобиться.

 • . 2

  Перед тим, як користуватися перфоратором, слід розібратися з керуванням. Як правило, це не важко, оскільки базових елементи всього три: пускова кнопка, перемикач режимів і перемикач реверсу. Від сили натискання на пускову кнопку залежить кількість оборотів, які видаватиме перфоратор. Під кожен вид матеріалів і робіт існують спеціальні свердла і насадки.

 • . 3

  Для свердління твердих порід, таких як камені і бетон, використовуються бури. Якщо потрібно оббити кахельну плитку, слід використовувати долото. До того, як зібрати перфоратор, оснастивши його потрібної насадкою, важливо точно визначити фронт робіт. Також необхідно взяти до уваги те, що свердла, призначені для дрилів, не підходять для використання в перфоратори. Перфораторні насадки зроблені у формі хвостовика, що дозволяє швидко і надійно фіксувати їх в патроні інструмента.

 • . 4

  Плутанини з насадками краще уникати, оскільки це може привести до поломки, які краще запобігати, тому як відремонтувати перфоратор швидко не завжди можливо. Однак іноді ремонт перфоратора стає виробничою необхідністю, тому слід володіти хоча б базовими знаннями про те, як влаштований перфоратор, і навчитися його розбирати. Краще всього зробити це на прикладі інструменту найпопулярнішою фірми.

 • . 5

  Зрозумівши, як розібрати перфоратор bosch, можна буде сміливо розбирати і інші моделі, оскільки принципових відмінностей в пристрої цього інструменту немає. Спочатку необхідно зняти кільце, що звільняє втулку і пружину. Далі з кожуха дістається щит, який захищає підшипник, фіксатор, кільце і замикає пружина. Тепер можна дістати планки, шайби, кільце і циліндр. Ця інформація може стати в нагоді і тим, хто хоче знати, як змастити перфоратор.

 • . 6

  Розібравши інструмент, слід нанести один грам мастила на проміжний вал, а потім зібрати перфоратор назад. У процесі зворотного збирання слід звернути увагу на те, щоб положення торця щита було схоже з положенням корпусу. Завершивши збірку, слід протестувати роботу перфоратора. Маючи на озброєнні цей багатофункціональний інструмент і вміючи з ним поводитися, можна значно спростити вирішення багатьох питань, пов’язаних з ремонтом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :