Як користуватися посудомийній машиною Bosch: плюси і мінуси

як користуватися посудомийній машиною bosch : плюси і мінуси

Вам знадобиться
 • Посудомийна машина
 • Інструкція з експлуатації
 • Спеціальні миючі засоби
Інструкція
 • . 1

  Посудомийна машина — відмінний помічник по господарству. Тим, у кого виникла потреба в такому побутовому приладі, необхідно вибирати з усього розмаїття моделей. Популярністю користуються машини від Bosch і Electrolux. При виборі такого приладу увагу варто звертати на обсяг (кількість комплектів посуду, повністю завантажують машинку), клас енергоспоживання і витрата води. Проблем з тим, як користуватися посудомийній машиною bosch, враховуючи доступний інтерфейс і безліч режимів, докладно описаних в інструкції, виникнути не повинно.

 • . 2

  Переваг у такого побутового приладу, звичайно, багато. Це, по-перше, полегшення домашньої праці та налагодження «погоди в домі», адже найчастіше миття посуду стає «яблуком розбрату» в сім’ї. По-друге, це більш гігієнічно, адже машина миє посуд при температурі, в два рази вище температури води в ручному режимі, повністю змиває залишки миючого засобу з поверхонь. По-третє, використання такого пристрою дозволяє економити воду. Нарешті, така машина збереже красу шкіри рук, що теж важливо.

 • . 3

  Недоліків теж вистачає. Сюди можна віднести необхідність прочищати пристрій. Виникло питання, як розібрати посудомийну машину і очистити її? Досить встановити на верхню полицю чашу з оцтом і включити режим порожній мийки. Так машина буде врятована від неприємного запаху і цвілі, а фільтри можна дістати і промити під водою.

 • . 4

  Наступним недоліком можна вважати брак місця на кухні. Хочете купити прилад, але не знаєте, як встановити посудомийну машину Bosch на маленькій кухні? Звернути увагу варто на компактні або вузькі посудомийні машини, невеликі габарити дозволять розмістити їх на будь-якій кухні.

 • . 5

  Важливо використовувати не тільки спеціальні миючі засоби і солі для посуду, а й знати, як почистити посудомийну машину. Потрібно застосовувати або спеціальні засоби (дезодорант, обезжириватель, антинакипін) або користуватися народними рецептами (крім абразивних речовин).

 • . 6

  При великому обсязі приладу потрібно чекати, поки машина не завантажиться хоча б на 70%. В іншому випадку, використання її не вигідно. Для кожного предмета посуду є окреме місце, в інструкції вказано, як правильно завантажити посудомийну машину. Від цього залежить не тільки те, скільки комплектів посуду влізе, але і якість її чистоти й сухості на виході.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :