Як користуватися приладами в ресторані: правила етикету за столом

як користуватися приладами в ресторані : правила етикету за столом

Вам знадобиться
 • Вилка
 • Ніж
 • Ресторан
 • Класичні туфлі
Інструкція
 • . 1

  Похід в шикарний, що користується попитом ресторан — це чудове проведення часу. Але часом затьмарити цей дозвілля може так сказати пафос ресторанного етикету, пов’язаний з користуванням численними столовими приборами. А якщо раптом це перше побачення? Або важлива ділова зустріч? Що не засоромився і правильно визначити який прилад для чого призначений. Насамперед перед тим, як користуватися приладами в ресторані, необхідно вивчити їх призначення.

 • . 2

  Вилку тримають в лівій руці, ніж у правій, що не виставляючи в сторони мізинці. Ніж і виделку слід тримати за ручки вище так, щоб пальці не торкалися їжі. Під час прийняття їжі не потрібно класти лікті на стіл або сильно розставляти їх в сторони, що може заважати сидить поруч людині. А столові прилади потрібно тримати кілька під кутом щодо тарілки. А якщо під час обіду виникла пауза наприклад перед подачею гарячих страв, то як вести себе в ресторані в даний момент?

 • . 3

  По-перше столові прилади, які в даній ситуації не потрібні на стіл не кладуться ні в якому разі. Вони повинні лежати на тарілці в положенні хрест-навхрест. Вважається навіть, що ніж взагалі не відкладається на тарілку під час всієї трапези, навіть якщо він тимчасово не потрібен. За правилами етикету їжу ріжуть по напрямку до себе. А відрізані шматочки повинні бути такими, щоб їх легко можна було покласти в рот. Отже правила користування столовими приборами освоєні, а от як одягнутися в ресторан? — Це теж важливе питання.

 • . 4

  Жінці можна одягнутися за принципом Коко Шанель в «маленьке чорне плаття». Це безпрограшний варіант, тому кожна жінка буде почувати себе королевою. Це плаття можна розбавити, надівши перлинні ефектні сережки і намисто. Чоловікам для походу в ресторан підійдуть жилетки та блейзери зі строгими брюками. Костьольна взуття, і у жінок і у чоловіків вона повинна бути класичною. Спортивний стиль одягу не прийнятний.

 • . 5

  Як вибрати ресторан хорошою японської кухні. Зайшовши в ресторан звернути увагу на морепродукти, виставлені на вітринах, вони повинні бути свіжоприготовленими. Меню має бути складено на японській мові з російським перекладом. Суші-кухар повинен володіти знаннями кулінарної японської термінології. Меню не повинно містити рол тільки з європейськими назвами. Велика частина начинок повинні бути в сирому вигляді, а рис ароматним і приємним на смак.

 • . 6

  Як правильно їсти в ресторані японської кухні і користуватися горезвісними японськими паличками-хасі? Зазвичай одноразові палички подають скріплені між собою, але їх обов’язково потрібно розділити, поламавши зв’язує їх дощечку. Верхня паличка рухається за допомогою вказівного пальця, а нижня нерухомо лежить на безіменному. Перед походом в японський ресторан необхідно потренуватися їсти суші вдома.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :