Як користуватися програмами 3 d ландшафтний дизайн?

як користуватися програмами 3 d ландшафтний дизайн?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Програмне забезпечення
 • Творчий підхід
Інструкція
 • . 1

  У наш час все більш популярним стає дизайн. І дизайн ландшафту не виняток. Багато великі й дрібні компанії займаються проектуванням, і на дому це теж можливо. Існує багато програм для цього. Основна перевага 3 D — це, природно, обсяг. Але з чого ж починається створення проекту? Потрібно, для початку, скласти план, зробити начерки або змоделювати у себе в голові, що ви хочете, розташування кущів, дерев, форму самого ландшафту. Ну а в іншому вам допоможе будь-яка програма, яка моделює ландшафтний дизайн.

 • . 2

  «А як користуватися такими програмами і де їх знайти?» — Запитаєте ви. Звичайно ж, їх можна скачати в інтернеті або купити. Таких програм дуже багато і ось деякі з них: Наш Сад Кристал 10. 0; FloorPlan 3 D; Google SketchUp; Наш Сад Рубін 9. 0; PUNCH; Sierra Land Designer 3 D. І всі вони призначені для створення 3 D дизайну ландшафту. Яку з них вибирати, це вже справа смаку кожного. За принципом, «роботи вони практично ні чим не відрізняються». У кожної є своя бібліотека з деревами, кольором і формою трави, кущами, квітами, різними заборчиками, лавками, загалом, в них є все, що потрібно для повноцінної роботи з ландшафтом. З ними може впоратися навіть новачок цієї справи.

 • . 3

  Практично будь-яка програма 3 d ландшафтний дизайн здатна створити кошторис розробленого проекту, в якій враховуватимуться всі елементи проекту, матеріали, їх вартість і кількість. Програма самостійно формує такий кошторис. Можна міняти ракурс камери, сезон на вулиці, час доби, проектувати окремі зони ділянки саду, водойми, вертикальне озеленення.

 • . 4

  Програма дає можливість додавання необхідних вам об’єктів. У кінцевому проекті вам щось не сподобалося, то будь-який елемент можна змінити в розмірах, змінити його колір або замінити на інший. У всіх програмах, особливо російського виробництва, інтерфейс дуже простий, і зайшовши в неї навіть перший раз, інтуїтивно все зрозуміло і досить просто.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :