Як користуватися телекінезом?

як користуватися телекінезом?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Курс тренувань
 • Глядачі
Інструкція
 • . 1

  У вас з’явилося величезне бажання опанувати телекінезом, але ви не знаєте з чого почати? Для початку розберіться, що це таке і для чого він вам потрібен. Телекінез, цей вплив на предмети, рідини на їх склад і форму без зовнішнього втручання сторонніх предметів. Використовуючи телекінез можна керувати своїм тілом: подовжувати і вкорочувати кінцівки або злітати, тобто левитировать.

 • . 2

  Користуватися телекінезом, якщо у вас є цей дар, слід обережно. На роботу з предметами витрачається багато життєвої енергії, і при частому використанні ви можете захворіти аж до летального результату. Щоб знати, як користуватися телекінезом, дотримуйтесь наступних правил. Під час практики намагайтеся повністю розслабити м’язи тіла і очистити мислення від сторонніх думок.

 • . 3

  При появі внутрішньої напруги та психічної втоми припиніть експерименти і відпочиньте достатній час. Пам’ятайте, що використовувати телекінез, навіть якщо у вас буде виходити, ви зможете лише на легких предметах, таких як пір’ячко, сірники, пластиковий стаканчик, максимум олівець. Доля відомих псіхокінетіков НЕ завидна. Сплески активності і виступів закінчуються втратою життєвих сил та хворобами.

 • . 4

  Задумайтесь, чи будуть коштувати тренування вашого витраченого часу і того результату якого ви досягнете. Але якщо ви все, таки зважилися, то дізнайтеся, як розвинути телекінез швидко. Приготуйте пластиковий стаканчик, нитку, олівець, скляну банку. Позаймайтеся деякий час, яким видом медитації, для накопичення життєвих сил.

 • . 5

  Поставте стаканчик на стіл, сядьте на стілець перед столом. Розслабтеся. Розташуйте долоні по обидві сторони склянки. Подумки направте енергію з долонь на склянку, одночасно уявляючи собі, що він зсувається в потрібну вам сторону. Ваше бачення повинно бути підкріплено величезним бажанням.

 • . 6

  Не треба напружувати м’язи рук під час виконання вправи. Опустіть в банку на нитці маленька пір’їнка, прив’язане до олівця. Це позбавить від руху його протягом. Починайте енергетичний вплив на пір’їнку, так само як і в першому прикладі. Тренуйтеся до результату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :