Як користуватися туристичним навігатором в лісі?

як користуватися туристичним навігатором в лісі?

Вам знадобиться
 • Навігатор
 • Інструкція до навігатора
Інструкція
 • . 1

  Туристичні навігатори зручно використовувати для походів або подорожей. При втрати орієнтації на місцевості, де немає населеного пункту і дороги, такий навігатор допоможе вибратися з найскладніших ситуацій. Він працює за допомогою супутників. Спочатку необхідно його включити. Кнопку включення необхідно утримувати протягом двох-трьох секунд. Розташовується вона зазвичай на верхньому торці пристрою.

 • . 2

  Приблизно 8 — 10 хвилин навігатор займається пошуками супутника, за допомогою яких на прилад надходить і оновлюється інформація про стан на дорогах. Коли сигнал встановлений, на сторінці карти відображається ваше поточне положення вигляді фігурки чоловічка. У процесі вашого пересування автоматично буде прокладатися маршрут, і залишатися слід на карті.

 • . 3

  Про те, як користуватися туристичним навігатором для розрахунку складних маршрутів або тривалих походів, в цьому пристрої автоматично повертається карта по ходу вашого пересування. За бажанням також можна змінити масштаб карти. Крім екрану карти, для орієнтації в просторі можна задіяти сторінку покажчика, натиснувши в меню на клавішу «точки».

 • . 4

  За допомогою цієї функції ви будете отримувати інформацію про напрямок руху, швидкості, відстані до пункту призначення і т. д. Прилад також має найпростіший дорожній комп’ютер, здатний забезпечити вас важливими даними про пройдений шлях. Такими показниками, як загальне пройдене відстань, максимальна і середня швидкість, а також час шляху і зупинка.

 • . 5

  Інструкція, як користуватися навігатором в лісі допоможе вам зорієнтуватися на незнайомій місцевості. Перед тим як зайти в ліс по навігатору на карті автоматично створюється початкова точка з координатами вашого розташування на місцевості. Якщо ви пішли далеко в ліс і не знаєте, як вибратися, не впадайте у відчай, оскільки у міру вашого просування автоматично буде залишатися слід на карті. Це і буде пройдений вами шлях.

 • . 6

  У процесі подорожі ви можете запам’ятати різні точки, привласнюючи їм імена, щоб потім без проблем повернутися туди. Далі все дуже просто. Від кінцевої точки по навігатору вже по прокладеному вами маршрутом виходите до початкової точки, звідки прийшли. Таким чином, виходьте з лісу. Для такого навігатора цілком достатньо зберігати тільки ті точки і треки, які ви вносите в нього самі, щоб не заблукати в лісі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :