Як користуватися відмичками: класифікація відмичок

як користуватися відмичками: класифікація відмичок

Вам знадобиться
 • Відмички
 • Інструменти
 • Навики роботи з металом
Інструкція
 • . 1

  Відмичка — інструмент, який має не тільки і не стільки кримінальне призначення. Використання відмичок досить широко поширене в рамках методів експертизи безпеки замків, при необхідності розкрити двері після втрати ключа, при криміналістичних процедурах. Користуються відмичками не тільки злодії, як прийнято вважати, а й слюсарі, механіки, рятувальники, навіть просто люди, що потрапили в скрутне становище, пов’язане з необхідністю проникнути у власне житло в екстрених випадках.

 • . 2

  Знати, як користуватися відмичками, корисно не тільки людям, які вирішили стати на злочинну стезю, а й усім, кому в тих чи інших ситуаціях потрібно проникнути в замкнене приміщення. Використання відмички є досить стандартною процедурою при розтині замку, «рідний» ключ від якого зламаний або загублений. Відмичка має істотну перевагу перед силовими методами розтину замків — кінетичними, вібраційними, передбачає пошкодження дверей або самого замикаючого механізму.

 • . 3

  Щоб визначитися з тим, як зробити відмичку для замка, необхідно розбиратися в матеріалі хоча б поверхово. Існують наступні види замків, відпиратися відмичкою: фінський чи дисковий; циліндровий; сувальдні; електронні замки; примітивні замки — клямки і засувки. Кожен з перерахованих вище типів замків піддається розкриттю відмичкою. Вважається, що при сучасному розмаїтті замикаючих механізмів, унікальності кожного замку і використанні нових технологій, відмички вже не справляються зі своїми завданнями. На практиці, більшість замків піддаються злому однією або декількома відмичками.

 • . 4

  Перед тим як зробити відмичку, слід переконатися в наявності необхідного інструменту, матеріалів і наявності навичок. Створення відмички потребують: верстат або чавило, в крайньому випадку, дриль; абразивний круг; розкладний металевий метр; металевий шестигранник для воротка; тестовий об’єкт — личинку замку необхідного типу; лещата чи іншої механічний фіксатор. З набором вищевказаних інструментів можна створювати як прості відмички для навісних або дискових замків, так і більш складні пристрої, призначені для відмикання замків з рельєфними ключами.

 • . 5

  Щоб зрозуміти, як відкрити замок відмичками, необхідно мати загальне уявлення про призначення тих чи інших інструментів і «межах можливого» для них. Плоска відмичка працює на віконні засувки і язички замків без фіксації або зі слабкою фіксацією. Дротяний гачок підходить для фінських замків і простих циліндричних моделей. Болванка ключа — тип відмички, що імітує поширену форму ключа для замків певного типу. Набірні ключі — для складних замків. Електронна відмичка — з вібрацією для простих ключів і з магнітним елементом для електрозамків.

 • . 6

  Створюючи і використовуючи відмички, варто пам’ятати, що законодавство РФ передбачає ліцензування подібної діяльності, розтин чужих дверей без ліцензії буде розглянуто вельми однозначно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :