Як краще підписати листівку начальнику?

як краще підписати листівку начальнику ?

Вам знадобиться
 • Листівка
 • Ручка
Інструкція
 • . 1

  Є безліч фірм, де начальник і його колектив знаходяться в дуже дружніх стосунках і в якій-небудь свято йому буде приємно отримати від працівників вітальну листівку. Неважливо, ручна робота або куплена в магазині листівка, але зміст — найголовніше.

 • . 2

  Шефу можна написати приємні слова, які могли б бути як теплими, так і смішними. Останнє можливо в тому випадку, якщо колектив точно знає, що начальника не розсердився «легковажний гумор». Побажання можуть бути як від однієї особи, так і від колективу, що містять такі слова, як: «процвітання», «успіхів», «удачі».

 • . 3

  Як краще підписати листівку людині, який далекий від мистецтва або людині, у якої математичний і нелітературний склад розуму. В інтернеті можна знайти і подивитися багато прикладів того, як оформити і підписати листівку. Найважливіше під час заповнення вітальній (чи іншої) мови, щоб все виходило від душі, і була відсутня лестощі. У кожному разі, листівка — спосіб передачі емоцій на папері. Найкраще брати порожню листівку і заповнити вручну, і, якщо у вас геть відсутня красномовність, то краще підібрати вірш під випадок.

 • . 4

  Частенько як дорослі, так і діти хочуть здивувати близького чоловіка (тато, дід, друг і т. д.) оригінальним подарунком. Так от, таким подарунком стане листівка-краватка, який можна зробити самому. Про те, як зробити листівку «краватка»: необхідно буде взяти папери, які послужать як опори для краватки і папір для вітального тексту. Всі чудово пам’ятають, як виглядає краватка, тому саме за цією формою потрібно почати діяти за допомогою клею (скотча). Сам краватка може бути як з паперу, так і з тканини (вибір за вами). Якщо виготовлювач — представниця жіночої статі, то потрібно врахувати те, що потенційний одержувач — чоловік, потрібно уникати жіночих відтінків.

 • . 5

  Як підписати листівку дівчині. Будь-якій дівчині приємно отримувати листи від коханого, тому в той чи інший свято можна подарувати їй листівку з щиросердими зізнаннями та красивою мовою. Неважливо, це 14 лютого, 8 березня або день народження, важливо те, як підписати листівку дівчині. Обов’язково потрібно вказувати, що вона «Моя єдина», далі написати небудь приємний вірш, що дуже подобається дівчатам, наприкінці підписати небудь у стилі «Твій назавжди». Головне, щоб цю листівку дівчина читала з любов’ю, вечорами, і посміхаючись.

 • . 6

  Питання — як підписати листівку вихователю задається автоматично під час свят і в головах батьків і навіть в головах малюків. Маля з допомогою батьків може створити красиву листівку і написати там самі теплі і приємні слова вихователю, у якого важка праця. Вказувати потрібно слова «Ми захоплюємося вами і вашою здатністю стежити за такою кількістю діток», що стане стимулом для вихователя працювати ще краще. Вкажіть «Шановна … Ми з нашим малюком пишаємося Вами», далі перейдіть безпосередньо до вітального тексту, залишивши в кінці дату свята.

 • . 7

  Як зробити листівку 23 лютого. 23 лютого — важливе свято для багатьох чоловіків, особливо для тих, хто служив або служить. «Спорудіть» листівку з цілою армією, бойовою технікою, автомобілями, що точно припаде до смаку одержувачу. Можна в інтернеті знайти малюнки машин, ракет, кораблів, армії і почати діяти за допомогою ножиць, паперу та інших матеріалів, які дозволять надати листівці більш реалістичний вигляд. Можна над кожною машиною написати побажання: «Мужності», «Сили», «Здоров’я» і т. п. Якщо дана листівка дістанеться татові, то можна підписати «Улюбленому і відважному татові». Дана стаття містила інструкцію по тому, як стати ще ближче до батькові, начальнику, вихователю чи дівчині. Головне, щоб слова автора в тексті були не для «показухи» або за принципом «головне, що подарував», а щоб весь текст був щирим і емоційним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :