Як красиво оформити квіти?

як красиво оформити квіти?

Вам знадобиться
 • Квіти одного або різних кольорів
 • Трохи зелені
 • Фантазія
Інструкція
 • . 1

  Вирішіть, з якої нагоди буде оформлений букет. Якщо це пов’язано з певною темою, то планувати букет потрібно відповідно. Виберіть квіти, які знаходяться в тій же колірною схемою і тих відтінках, що і майбутня подія. Як правило, основні квіти в букеті мають яскраві кольори і акцентуються більш дрібними квітками, які мають більш світлі відтінки. Як варіант можна використовувати монохроматичну схему.

 • . 2

  Вибирайте колір ретельно. При виборі квітів, які будуть пов’язані з певними подіями, легкий контраст або різниця за кольором повинна матися на увазі. Якщо ви не знаєте, як красиво оформити квіти, то ви повинні уникати створення букета, який буде здаватися величезною в’язкою одного і того ж квітки, користуючись квітками з різними кольорами. При цьому квіти все ще повинні бути одного відтінку.

 • . 3

  Зрізуйте квіти залежно від висоти і розміру, того букета, який ви хочете створити. Визначтеся з кількістю квітів, які будуть включені в букет, і бажано мати заздалегідь зображення букета. Ви можете зрізати квіти коротший для мініатюрного букета, в той час як для оформлення каскадного букета будуть потрібні довгі стебла.

 • . 4

  Є багато способів, як оформити букет квітів, тому не бійтеся проявляти свій творчий потенціал. Квітки можуть бути розміщені будь-яким шляхом. Зрештою, розташування букета залежить від типу і кількості кольорів, які є в наявність. Основними кольорами в букеті зазвичай є ті, які мають великі пелюстки, вони повинні бути поміщені у вазу в першу чергу, а потім повільно потрібно додавати інші за розмірами.

 • . 5

  Менші квіти додають в букет серед основних кольорів, щоб уникнути занадто важкого виду букет. Повільно додайте інші квіти за розмірами. Переконайтеся в тому, щоб розмістили більше дрібні квітки протягом усього букета. Варіанти того, як оформляти квіти, і як повинен виглядати готовий букет можна подивитися в журналах або на сторінках інтернету.

 • . 6

  Коли всі квіти зайняли своє місце, подивіться на їх розташування. Зміна позиції деяких квіток, якщо ви вважаєте це за потрібне. Додасте деяку підтримку букету так, щоб він не нахилявся в одну сторону. Використовуйте великі, вкриті листям гілки, щоб підтримати більш ніжні квіти і забезпечити фон для букетів. Можна так само додати трохи зелені.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :