Як красиво оформити реферат?

як красиво оформити реферат?

Вам знадобиться
 • Кольоровий папір
 • Маркери з ефектами
 • Яскрава тасьма
 • Наклейки або елементи для аплікації
Інструкція
 • . 1

  Найпростіший спосіб зробити свій реферат ошатним — використовувати кольоровий папір. Яскравим акцентом до реферату може стати бантик з тасьми, розташований на титульному аркуші реферату. До простих, але ефектним способам прикраси наукової роботи, відноситься «прорісовиваніе» номера сторінки кожного аркуша. Трохи більш складною, але не менш ефектною може стати маркування сторінок реферату вензелем з назвою наукової роботи.

 • . 2

  Замислюючись над тим, як оформити реферат, необхідно знати, що не всі наукові роботи можуть бути оформлені понад нормативів. У даному випадку, мова йде про рефератах студентів ВНЗ, учнів старших класів. Однак, якщо реферат готує учень молодших класів, прикраса його наукової праці — часто обов’язкова вимога.

 • . 3

  В якості прикрашають елементів використовуються наклейки. Вони бувають об’ємні, плоскі, з включенням додаткових елементів (бісеру, блискіток і пр). Можна знайти наклейки по темі реферату — рослини, тварини, птахи, транспорт та інші. Наклеїти ці зображення можна в будь-якому порядку: або в хаотичному (на вільних ділянках листа), в суворої последованности (оформивши поля на сторінці).

 • . 4

  Як красиво оформити реферат? Гарний і незвичайний реферат не може обійтися без спеціальних включень — додатків, ілюстрацій. Ці частини реферату можна підготувати окремо. Ілюстративний матеріал — розташувати на аркуші паперу у формі квітки, листа, метелики і пр. При цьому декоративний аркуш паперу можна затонувати будь-яким кольором, обвести контур маркером з ефектом (наприклад, мерехтіння).

 • . 5

  Для тих, хто вміє малювати, процес перетворення свого реферату на витвір мистецтва не складе труднощів. Кожну сторінку можна «постачити» супутнім тексту зображенням. Якщо всі ці хитрощі здаються складними, слід спантеличитися прикрасою лише титульного аркуша реферату. Для цього використовуються шаблон кутового орнаменту, фрагменти зображень для аплікації, маркери з різними ефектами. Трохи фантазії і бажання і будь-який реферат може стати справжнім витвором мистецтва!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :