Як красиво оформити штори?

як красиво оформити штори?

Вам знадобиться
 • Підхвати для штор
 • Фантазія
 • Натхнення
Інструкція
 • . 1

  Найкращого результату при оформленні штори можна домогтися, використовуючи елітні тканини або пошити штори на замовлення. При цьому потрібно враховувати загальний стиль інтер’єру, щоб штори гармоніювали за кольором, не вносячи дисонансу в кімнату, а надавали їй закінчений, затишний вигляд.

 • . 2

  Якщо ви вирішили скомпонувати штори з різних тканин і стилів, то також важливо враховувати особливості декору квартири. Так, в кімнату класичного стилю добре вписуватимуться палацові і шотландські мереживні тканини. Портьєри в японському стилі, будуть поєднуватися із загальною концепцією приміщення, в стилі хай-тек. А як красиво оформити штори можна поєднуючи контрастні і напівпрозорі тканини в кімнаті стилю модерн, додавши декоративну фурнітуру.

 • . 3

  Окрема тема — оформлення штор у ванній кімнаті. Тут можна використовувати як довгий, так і укорочений варіант. Необхідно враховувати, вікно у ванній кімнаті — це найчастіше — привілей заміських будинків. А оскільки в заміських будинках ванні кімнати більш просторі, тому оформлення штор потрібно продумати до дрібниць. Коротенькі штори зроблять кімнату більш ошатною і не захарастила її. У цьому випадку краще взяти органзу, вуаль або тюль. Великі штори будуть тут не до місця, крім того вищеперелічені тканини влагоустойчиви, зберігають свою форму і не вбирають воду. Звичайно, багато залежить і від стилю ванною. Якщо вона в стилі бароко, то підійдуть штори у французькому стилі, а, наприклад, рулонні будуть недоречні.

 • . 4

  Оформляючи вікно на кухні, слід враховувати кілька вимог до штор: вони повинні бути легкими, добре зберігати форму і мати стійкий колір. Найбільш раціональним варіантом буде вибрати укорочені штори. Маючи в квартирі навіть найпростіші штори, можна надати їм стиль, скориставшись подхватами для штор. А як красиво зав’язати штори можна подхватами зі стеклярусу! Або ж просто можна красиво зав’язати кожну штору вузлом, якщо тканина не дуже щільна. Підхвати можуть бути такими ж, як і сама тканина штор, а можуть бути контрастними. Все залежить від загального стилю приміщення. Якщо це класика, то підійдуть підхоплення з бахромою, а для стилю «кантрі» прекрасно підійдуть легкі бантики. Стиль хай-тек поєднується з шпильками або підхватами на магнітах. Можна сказати, що підхоплення потрібні не тільки з практичної точки зору. Вони також можуть стати родзинкою декору квартири.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :