Як красиво підписати листівку: оригінальні поради

як красиво підписати листівку: оригінальні поради

Вам знадобиться
 • Придбати листівку
 • Завантажити листівку
 • Відправити листівку
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб випадково не зіпсувати гарну листівку, потрібно вміти її акуратно підписати. Комусь від природи дано гарний почерк, і це не складе особливих труднощів. Але що робити, якщо людина пише не дуже розбірливо? У кожному разі, перед тим як красиво підписати листівку, краще спочатку потренуватися на чернетці. А вже потім переходити на чистовик. Для цієї мети краще буде відмовитися від звичайної кулькової ручки і приготувати різнокольорові фломастери та гелеві стрижні. Буде дуже добре, якщо поблизу виявиться чорно-білий принтер. З його допомогою можна роздрукувати текст привітання, надрукований у програмі Word. А потім вирізати текст так, щоб він добре увійшов всередину листівки та вклеїти його. Якщо принтера немає, то можна вибрати більш простий шлях привітати людини. Такий, як в «Контакті» відправити листівку.

 • . 2

  Але все ж особисте привітання одержувати набагато приємніше, тому краще постаратися знайти спосіб і підготувати листівку, яку можна потримати в руках, а не просто подивитися на екрані. І, вибравши спосіб з вклеєним вітальним вкладишем, можна просто роздрукувати його в найближчому друкованому салоні. Коштувати буде це досить дешево. Є і такий спосіб, як завантажити листівку з уже готовим вітальним текстом, набраним красивим шрифтом, і роздрукувати її на кольоровому принтері. Також дуже красиво виглядає текст, надрукований на прозорій кальці. Під ним буде видно фон нижнього шару листівки, що виглядає досить незвично і ефектно. А «оживити» надрукований текст можна таким чином: озброїтися кольоровими фломастерами або переливаються ручками, і обвести кожну літеру. Цей метод, що включає роботу з шарами і малювання по контуру, може також стати в нагоді, якщо стоїть завдання, як зробити листівку дитині.

 • . 3

  Досить позитивно буде виглядати привітання, в якому кожен рядок розфарбована, обведена або підкреслена окремим кольором. Більш суворим вийде текст, написаний бронзовим або золотим кольором. Коли листівка вже красиво підписана, можна додати в текст додаткові «прикраси». У заголовних буквах можна підмальовувати різноманітні завитки, а у вільному просторі навколо тексту добре впишуться маленькі малюнки: сердечка, смайли, квіточки і листочки. Ось і все! Красиве привітання готово. Тепер можна думати про те, як відправити вітальну листівку, або з якими словами її краще піднести. Якщо буде вирішено відправити її поштою, то, можливо, знадобиться виготовити спеціальний конверт для такої листівки, або просто оригінально його прикрасити. У кожному разі, час, витрачений на підготовку, що не буде втрачено даремно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :