Як красиво посміхатися очима?

як красиво посміхатися очима?

Вам знадобиться
 • Очі
 • Дзеркало
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб красиво посміхатися очима для початку необхідно відпрацювати техніку. Підходимо до дзеркала, посміхаємося у весь рот, як можемо, але не дивимося на свої губи, а очі, так як нам необхідно навчитися посміхатися саме ними. Уважно запам’ятайте, як напружуються м’язи біля ваших очей в момент посмішки. Нам знадобляться саме вони. Тепер потихеньку повертайте губи в звичайний стан.

 • . 2

  Тепер найголовніше, намагайтеся розтягнути м’язи біля очей, точно також як це було в усмішці, але тільки губами ворушити не можна. Не відводьте очей від дзеркала, якщо у вас все вийшло, і губи не рушили з місця, значить, посмішка очима вдалася. А тепер зверніть увагу на ваші очі, бачите, що вони стали набагато виразніше, чим були раніше? Значить все йде правильно.

 • . 3

  Але мало знати, як посміхатися очима, необхідно додати шарм цієї чарівної усмішці. Так ваш погляд стане зачаровує і магічним. Тепер розглянемо як надати нашій і без того красивої усмішці ще більш витончений вид. Зараз буде необхідно підключити голову, згадувати приємні події з життя.

 • . 4

  Думайте про приємне, згадайте найцікавіший момент з вашого життя, в який вам було добре. Звичайні думки типу тих як и вчора з’їли смачне морозиво нам не підходять, необхідно згадати про глобальні речі, про тих за яких ви були щасливі по-справжньому. Багатьом підходять спогад про свого малюка, його першими словах або перших кроках. Адже все це так зворушливо …

 • . 5

  Тепер знову підходимо до дзеркала і згадуємо м’язи, які напружувалися під час посмішки, одночасно згадуємо про найприємніше моменті у вашому житті і спостерігаємо за собою. Обов’язково говорите, що ви чарівні, ви краще за всіх.

 • . 6

  Але й цього буде мало для красивої посмішки очима, щоб дізнатися, як красиво посміхатися потрібно, бути незвичайною і впевненою в собі. Зовні дівчина теж повинна виглядати на всі сто. Красиво одягатися, доглядати за собою. Найважливіше — це правильний макіяж очей. Підкресліть нижню і верхню повіку олівцем, зробіть так, щоб ваші очі були виразні.

 • . 7

  Так, будь-який чоловік буде у ваших ніг. При посмішці очима дивися в очі людини, якій посміхаєшся, будь на висоті, знай, що ти найкраща. Всі ці правила допоможуть тобі посміхатися очима так, щоб всі навколишні запам’ятали цю чарівну посмішку на все життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :