Як красиво прикрасити пиріг: прості прийоми

як красиво прикрасити пиріг: прості прийоми

Вам знадобиться
 • Пиріг
 • Тісто
 • Ніж
Інструкція
 • . 1

  Домашні пироги — це завжди смачна й ароматна випічка, адже вона приготовлена своїми руками з любов’ю і турботою до близьких людей. Однак домашній пиріг може набути ще і привабливий зовнішній вигляд, для цього потрібно лише витратити трохи часу на прикрасу вироби з тіста. Цей процес не занадто трудомісткий, зате такий пиріг доставить набагато більше естетичного задоволення не тільки кухареві, а й дегустаторам. Про те, як красиво прикрасити пиріг простими способами, можна дізнатися з цієї статті.

 • . 2

  Одним з найпопулярніших прикрас для відкритих пирогів є сіточка з тіста. Для цього буде потрібно розкачати тісто і нарізати його на однакові то ширині смужки. Можна використовувати ніж з фігурним лезом, щоб краї придбали оригінальний контур. Смужки з рівними краями можна скрутити в спіральки. Пластинки тесту слід розкласти зверху пирога у вигляді плетінки. Інший варіант дизайну для напіввідкритого пирога — накрити начинку пластом з тіста з круглими або фігурними отворами.

 • . 3

  Досвідчені господині знають безліч рецептів, як приготувати м’ясний пиріг, щоб він виглядав апетитно. Важливо, щоб процес прикраси не займав багато часу, але кінцевий результат виглядав ефектно. Рекомендується урізноманітнити пиріг «аплікацією» з тіста, яка може бути виконана у вигляді напису або нескладного орнаменту. Можна також скористатися формочками для печива, за допомогою яких видавити з тіста фігурки потрібної форми.

 • . 4

  Багатьох кулінарів цікавить питання — як приготувати пиріг з сиром, щоб він став головною прикрасою святкового столу? Можна приготувати страву за класичним рецептом і приділити більше уваги дизайну пирога. Наприклад, зобразити справжню об’ємну картину на поверхні випічки. Для додання кольору фігуркам з тіста слід скористатися сумішшю яєчного жовтка з барвниками потрібних відтінків. Як зробити красиві пироги? Щоб прикраси придбали при випічці темніший відтінок, ніж інша поверхня пирога, потрібно додати в тісто для декорацій трохи цукру, розчиненого в невеликій кількості води.

 • . 5

  Найпростішим способом швидко без зусиль прикрасити пиріг — відповідним чином защепіть краї тіста перед запіканням. Ця дія не тільки допоможе вирішити проблему як закрити пиріг, але і додасть випічці оригінальний зовнішній вигляд. Накриваючи пиріг верхнім шаром тіста, потрібно обробити місця з’єднання верхнього і нижнього шару виделкою або ложкою, надавши поверхні рельєф.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :