Як красиво розставити квіти кімнатні?

як красиво розставити квіти кімнатні?

Вам знадобиться
 • Кілька горщиків з квітами
 • Вільний простір в будинку
 • Фантазія
Інструкція
 • . 1

  Квіти і інші кімнатні рослини роблять монотонне життя яскравіше. Необхідно враховувати ряд особливостей, сучасні технології для озеленення інтер’єру. Якщо у вас є досвід, у виборі рослин і догляду за ними, то проблем з розстановкою у вас не виникне. Якщо ви не маєте навичок того, як розставити квіти в квартирі, то для початку уважно огляньте свій будинок, всі кути, в якому ви плануєте розмістити ваші рослини, відповідні особливості життєвого простору з метою росту рослин.

 • . 2

  Так як багато хто з сучасних квартир, мають малу площу для горизонтального розміщення: вузький підвіконня, брак життєвого простору, то господарі схиляються до прийняття рішення на користь вертикального озеленення будинок з частковим використанням горизонтальної площини. На практиці проблема, як розставити квіти в будинку, вирішується таким чином: кронштейни кріпляться до основної стіни і на ній розміщуються декоративні грати, скляні полки та екрани.

 • . 3

  Вони служать в якості підтримки і дають відчуття цілісності в просторі. Таким чином, можна поєднати різні зони з квітами в одне ціле, кожна з яких, все одно, є самостійною одиницею. Дуже добре використовувати в якості місця для квітів порожні простору різних геометричних фігур. Це можуть бути ніші, арки. Таким чином, ви зможете максимально використовувати простір квартири або будинку, залишаючи життєво важливі горизонтальні поверхні незайнятими.

 • . 4

  Одним з головних правил того, як красиво розставити квіти кімнатні це відповідність розміру приміщення і кількості рослин. Потрібно оптимально використовувати простір. У невеликих квартирах краще використовувати низькорослі кімнатні рослини з великими листками. Не варто заводити рідкісні рослини з особливим доглядом. Досить, використовувати вже усталені декоративні рослини такі, як драцена, фікус. Вони добре підходять для безперешкодного заповнення порожнього простору.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :