Як красиво розставити квіти на підвіконні?

як красиво розставити квіти на підвіконні?

Вам знадобиться
 • Посуд
 • Рослини
Інструкція
 • . 1

  Квіти — це краса, яка завжди радує око і піднімає настрій. Так що їх присутність в інтер’єрі будинку завжди вітається. У міських квартирах тримати квіти і кімнатні рослини найзручніше на підвіконнях. Розстановка квітів — це ціле мистецтво. Навчитися, як красиво розставити квіти в будь-якому приміщенні можна і навіть потрібно. Просто варто врахувати деякі особливості кімнатних квітів.

 • . 2

  Завжди потрібно прислухатися до порад дизайнерів і фахівців, будь то питання про те, як красиво розставити посуд або правильно вибрати рослини для приміщення. І так, рослини ставляться на підвіконня не тільки з метою економії житлового простору, а й з-за того, що саме тут вони отримують максимальну кількість сонячного світла, що сприяє їх повноцінному і швидкого зростання. Вибирати рослини для дому краще ті, які цвітуть порівняно довго, щоб їх квіточки якомога довше радували око.

 • . 3

  Кімнатні рослини чудово виглядають у всіх частинах будинку, починаючи з кухні, закінчуючи робочим кабінетом. Але вибрати квіти, подібно як розставити меблі в кабінеті потрібно більш ретельно в порівнянні з іншими кімнатами. Відомо, що у комп’ютера корисно ставити кактус. Ще в подібних приміщеннях рекомендується мати рослини, які виробляють найбільшу кількість кисню. Такими вважаються фікус, хлорофітум, бамбукові пальми, філодендрон, англійська плющ і т. д.

 • . 4

  Кімнатні рослини чудово виглядають ще й у квартирах-студіях. Вибір рослин для таких приміщень досить великий. Це не така складна задача, в той час як розставити меблі в студії поодинці без порад фахівців не рекомендується. Варто запам’ятати, що красиво виглядають квіти на підвіконні, або в будь-якому іншому місці, якщо вони мають приблизно однакову висоту і поставлені досить близько один до одного, і разом вони складають гарну зелену композицію.

 • . 5

  Крім кімнатних рослин, на підвіконнях можна вирощувати ще й садові квіти. З них краще за всіх виглядатимуть хризантеми, айстри, петунії і т. д. Якщо квіти розрізняються розмірами, то їх можна поставити за принципом один великий квітка-густо три маленьких. Ще можна використовувати спеціальні стійки для рослин на підвіконня. У цьому випадку маленькі в’юнкі рослини поміщаються нагорі, а великі на нижній ярус. Загалом, для краси інтер’єру будинку потрібно придумати не тільки, як красиво розставити меблі, а й вишукано і зі смаком прикрасити її і всі приміщення красивими кімнатними і садовими рослинами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :