Як красиво розставити квіти?

як красиво розставити квіти?

Вам знадобиться
 • Квіткові горщики
 • Підставка
 • Великі листяні рослини
 • Малі та середні квітучі рослини
Інструкція
 • . 1

  Оберіть квіткові горщики, які підходять один до одного. Все буде виглядати більш естетично, якщо існує зв’язок між різними горщиками. Наприклад, вони можуть бути всі одного кольору, але різної форми, або вони можуть бути всі ті, ж форми, але різного кольору. Якщо у вас не ніяких ідей, як розставити квіти, то можна організувати квіткові горщики на різних висотах.

 • . 2

  Наприклад, якщо ви працюєте з трьома квітковими горщиками, то вони повинні бути розташовані в трьох різних висотах. Як варіант можна розмістити квіткові горщики у вигляді трикутної формою; завжди ставте один горщик (найвищий) у спину, щоб він не закривати нижчі горщики. Якщо у вас є п’ять квіткових горщиків, трикутна форма працює так само, три великих горщика ставляться по напрямку до задньої стінки і два низьких встановлюються спереду.

 • . 3

  Замислюючись над тим, як правильно розставити квіти, беріть до уваги які кольори і текстури квітів і рослин у горщиках. Якщо у вас формальний краєвид, монотонні квіти можуть добре виглядати. Ви можете вибрати для квіткових горщиків в різних місцях одні й ті ж рослини або одні і ті ж кольори горщиків. У неформальній обстановці будуть добре виглядати, різні текстури і кольору.

 • . 4

  Розташуйте рослини у вітальні, щоб забезпечити декоративні акценти. Наприклад, можна використовувати ковані підставки для рослин. Встановити менші квіти на нижніх полицях і поставте більші рослини, таких як папороті на ряд вище. У центр можна поставити найяскравіші і улюблені квіти. При цьому рослинам не повинно бути занадто тісно.

 • . 5

  Є багато способів, як красиво розставити квіти, при цьому це можна зробити ще й функціонально. Наприклад, встановивши високі рослини можна змінити зовнішній вигляд кімнати. Крім того, високі рослини можуть забезпечити живий екран, щоб допомогти приховати недоліки кімнати або створити перегородку між відкритою їдальні і вітальні. Так само вони можуть служити прикрасою перед каміном протягом весни і літа, коли він не використовується.

 • . 6

  Можна поставити ряд трав, перцю або квітучих рослин в передній частині кухонного вікна для створення декоративного фокуса. Тропічні рослини, такі як бромелієвиє, процвітають на кухнях. Вирощування кулінарних трав або зеленого салату на кухні забезпечує постійний доступ до свіжих продуктів. Перець, растравленний в декількох кольорах, може забезпечити привабливий контраст з його яскравим урожаєм.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :