Як красиво шнурувати шнурки?

як красиво шнурувати шнурки?

Вам знадобиться
 • Взуття з шнурками
 • Вільний час
 • Терпіння
 • Бажання виділитися
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Бажання бути модним і стильним є практично у кожної людини. Однак далеко не кожен розуміє, що для того, щоб бути модним досить лише придбати взуття з шнурками. Шнурки — це унікальна річ, за допомогою якої легко виділити з юрби. Потрібно лише вміти правильно їх зав’язувати.

 • . 2

  На сьогоднішній день існує близько 30 способів зав’язування шнурків. Традиційним є перехресний тип шнурування. Відмінною рисою цього способу є бантики. У даному випадку шнурок потрібно пропустити через дірки внизу. Кінці шнурка повинні виходити в наступні дірки, які розташовані на протилежній стороні. Таким чином, шнурок зав’язується до тих пір, поки не закінчаться дірочки. Після чого потрібно буде зробити бантик. Для цього кінці шнурка, які залишилися необхідно скласти навпіл. Вийдуть своєрідні петлі. Далі необхідно буде вивести петлі одну через іншу. Таким способом вийде отримати і вузол і чарівний бантик.

 • . 3

  Звичайно, багатьох цікавить питання про те, як різними способами зав’язувати шнурки, щоб вийшов незвичайний і оригінальний візерунок. Цікаво буде виглядати шнурівка вигляді хрестиків, які по черзі переплітаються над дірочками і під ними. Для початку шнурок просовується в першому дірочки знизу. При цьому, якщо кількість пар дірочок є непарним, то шнурівка повинна починатися зсередини. При парній кількості — навпаки.

 • . 4

  Після кінці шнурків повинні вийти із зовнішнього боку дірочок. І в зовнішнє дірочку їх просовують далі. Потім кінці шнурка повинні вийти з внутрішньої сторони дірочки і зайти в зовнішню. Таким спосіб потрібно продовжувати шнурувати до тих пір, поки не закінчаться дірочки. На завершення цього способу шнурування можна використовувати і незвичайний вузол. Таким вузлом може стати так званий «кораловий риф». У цьому випадку для початку робляться два вузлика. А потім з верхнього витягнути один кінець шнурка.

 • . 5

  Розкриваючи секрети того, як красиво шнурувати шнурки, можна приділити увагу і іншому методу. Так, найекономічнішим, але в теж час цікавим способом є простою прямий тип шнурівки. Він стане ідеальним варіантом в тому випадку, якщо шнурки занадто короткі. У даному випадку шнурок вставляється в нижні отвори таким чином, щоб кінці опинилися всередині черевика.

 • . 6

  Потім один з кінців виводиться в наступну дірочку з протилежного боку і засовується отвір на цьому ж ряду. Інший кінець виводить через одну дірочку з протилежного боку і також просовується в отвір на цьому ж ряду. Таке чергування необхідно продовжувати доти, поки не закінчаться дірочки. Міняти спосіб шнурування можна кожен день. Головне, щоб він був незвичайним і оригінальним. І тоді, увагу оточуючих людей вам забезпечено.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :