Як красиво скласти букет з тюльпанів?

як красиво скласти букет з тюльпанів?

Вам знадобиться
 • Свіжі квіти
 • Пакувальний папір
 • Стрічки
 • Фантазія
Інструкція
 • . 1

  Тюльпани — це ніжні і красиві квіти, які завжди асоціюються з весною. Не дарма, букети з перших тюльпанів — найпопулярніший подарунок жінкам і дівчатам на Міжнародний жіночий день. Щоб скласти гарний букет з тюльпанів, потрібно проявити фантазію і мати в наявності свіжі квіти і пакувальну гофрований папір, целофан або спеціальну декоративну сіточку. Щоб незвичайний букет тюльпанів довго радував красою, для його складання потрібно брати тільки свіжі квіти, з щільно закритими бутонами.

 • . 2

  Тюльпани можуть бути за кольором самими різними: для складання букета можна використовувати бутони одного або декількох кольорів. Гофрований папір, що застосовується для оформлення квітів, дозволяє створити букети різної конструкції: круглі, багатоярусні, каскадні. Для складання круглого букета з тюльпанів потрібні квіти, що мають однакову довжину стебла. Створити круглий букет з кількох тюльпанів не вийде — потрібно близько 15 — 17 квітів. Тільки при цій кількості рослин, композиція буде виглядати шикарно і гармонійно. Круглий букет потрібно акуратно обгорнути гофрованої папером і перев’язати стрічкою.

 • . 3

  Складання букетів з тюльпанів вимагає акуратності — ці рослини дуже ніжні і ламкі. Не варто занадто сильно пережимати стебла стрічкою: пошкоджені квіти дуже швидко зів’януть. Навіть у вазі з водою. При складанні багатоярусних букетів з тюльпанів можна доповнити композицію ірисами або гладіолусами. Поєднання жовтих тюльпанів і фіолетових ірисів створює відчуття свята, такий букет привертає увагу. Для складання каскадної композиції з тюльпанів потрібна спеціальна дзеркальна упаковка, яка створює ефект відображення квітів і візуально збільшує букет. Для каскадного букета потрібні тюльпани різної довжини. Букет можна доповнити іншими квітами, наприклад нарцисами або ромашками. Гарний букет піднімає настрій, створює відчуття свята і весни.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :