Як красиво загорнути букет в папір?

як красиво загорнути букет в папір?

Вам знадобиться
 • Квіти
 • Пакувальний папір
 • Стрічка
 • Елементи декору: мереживо, намистинки, атласні стрічки та інше
 • Ножиці
Інструкція
 • . 1

  Квіти — це відмінний подарунок для будь-якого свята. Букет квітів можна подарувати як в якості додаткового, так і в якості основного подарунка. Можна замовити готовий букет у квітковому салоні, можна купити його в квітковій крамниці. Однак творчі особистості можуть зробити букет самостійно. Для цього потрібно зовсім небагато: бажання, фантазія і кілька додаткових матеріалів для декору. Але перш ніж приступити до самостійного виготовлення букета, необхідно знати декілька простих правил.

 • . 2

  Найголовніша частина букета — це квіти. Тому, перш за все, необхідно вибрати квіти. Можна вибрати квіти на свій розсуд, а можна вибрати ті квіти, які подобаються людині, якій вони будуть даруватися. Кількість кольорів має бути непарною. Якщо вибирається кілька видів квітів для букета, то їх кількість має бути різним, точно також як і їх колір. Після вибору квітів необхідно визначитися з формою букета. Сьогодні традиційними формами букетів вважаються куляста і конусоподібна форми. Яка б форма не була обрана, квіти, вибрані для неї, повинні знаходитися на різних стадіях росту. Напіврозкриті бутони, розпустилися квіти і бутони будуть дуже добре поєднуватися між собою.

 • . 3

  Перш, ніж розповісти про те, як загорнути букет у папір, необхідно розповісти про те, як правильно вибрати колірну гамму букета. Колірна гама може бути монохромного і контрастною. Все залежить від особистих уподобань. Для контрастної гами підійдуть білі, жовті, червоні і фіолетові кольори. Сьогодні в квіткових салонах продається безліч квітів, тому підібрати потрібні кольори не складе труднощів. Можна в букеті використовувати кілька відтінків одного і того ж кольору або використовувати колірну гамму перехідного відтінку: від білого до блідо рожевому, а після цього до яскраво рожевому і червоному. Або ж від блідо бузкового до відтінків фіолетового. Монохромний букет буде виглядати вишуканіше. В одному букеті можна поєднувати кілька видів квітів. Добре поєднуються між собою хризантеми, троянди і лілії.

 • . 4

  Коли квіти будуть обрані, необхідно правильно скласти букет, а потім загорнути його. Для початку необхідно взяти найбільший квітка, а потім по колу приставляти до нього квіти. Квіти при цьому повинні розташовуватися трохи нижче основного квітки, утворюючи коло. На перше коло в середньому йде близько 6 квітів. Коли перше коло буде закінчено, необхідно сформувати друге коло за таким же принципом. Чим більше кіл, тим красивіше виглядатиме букет. При використанні квітів різних відтінків, їх потрібно рівномірно чергувати. Коли формування букета буде закінчено, необхідно дуже міцно зв’язати стебла квітка на середині. Коли букет буде пов’язаний, потрібно обрізати стебла до довжини в 15 — 20 см.

 • . 5

  Після того, як букет буде сформований, його потрібно загорнути. У цій статті буде розглянуто, як загорнути квіти в папір. Сьогодні для упаковки букетів використовуються різні матеріали: целофан (прозорий і кольоровий), мереживо, органза і гофрований папір. Найчастіше продавці квітів загортають букети в целофан. Цей матеріал дешевий і найпоширеніший. Однак щоб урізноманітнити букет і зробити його неповторним, краще всього використовувати інший пакувальний матюкав. Наприклад, гофрований папір. Упаковка для букета повинна гармонійно поєднуватися з колірною гамою букета. Можна вибрати упаковку такого ж кольору, як і букет, можна вибрати упаковку контрастного кольору, а можна вибрати упаковку нейтрального кольору. Добре буде поєднуватися папір для упаковки різного кольору.

 • . 6

  Для створення оригінальної упаковки найкраще використовувати кілька пакувальних матеріалів. Наприклад, папір і тканину або ж мереживо. Упакувати букет можна двома способами. Перший спосіб — необхідно взяти тканину або папір, зібрати з них в руках гармошку і туди вставити букет. Після того, як букет буде вставлений, його потрібно обв’язати красивою стрічкою. Найкраще обв’язувати вище, щоб стебла трохи стирчали. Другий спосіб — можна зробити з паперу красиву квітку, а всередину такої квітки вкласти основний букет. Також з паперу можна зробити орігамі, наприклад, великого лебедя або красиву фігуру, в яку також можна буде вставити квіти або букет. Дуже важливо проявити фантазію. Можна звернутися за допомогою до фахівців в квітковий салон.

 • . 7

  Папір — унікальний матеріал, з якого можна зробити все, що завгодно. Папір для упаковки квітів можна декорувати різними елементами: мереживом, намистинками, стрічками (тканинними), блискітками тощо. Такі елементи можна легко приклеїти або просто обгорнути їх навколо паперу. Дуже гарно виглядатиме букет, обгорнуті в гофрований папір, яка буде обгорнута мереживом або атласною стрічкою. Також на папері можна зробити різні написи: побажання, визнання тощо. Кожній людині безсумнівно сподобається такий букет. Букет, загорнутий у папір, виглядає не тільки красиво, але й оригінально. До того ж його так легко зробити своїми руками.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :