Як красиво заколоти волосся середньої довжини?

як красиво заколоти волосся середньої довжини?

Вам знадобиться
 • Прасочка для вирівнювання волосся
 • Пінка і лак для фіксації
 • Шпильки і невидимки
 • Крабик
 • Пов’язка для волосся
Інструкція
 • . 1

  Не дивлячись на те, що в даний час наймоднішими вважаються довге волосся, середня довжина є набагато практичніше для зачісок. Таке волосся виступають в ролі золотої середини. Але, не дивлячись на свою універсальність, більшість дівчат задаються питанням: «Як забрати волосся середньої довжини?» Відповідь буде грунтуватися на наступному: куди піде дівчина, мета візиту, наряд, атмосфера і так далі. Для щоденної, робочої зачіски підійде дана укладка. Для неї знадобляться декілька шпильок, залежно від тяжкості та об’єму волосся, пінка й лак для укладання. Спочатку, на добре промиті волосся необхідно накласти пінку. Потім за допомогою фена вирівнюються волосся. Якщо заломи після сушіння таки є, можна скористатися праскою для волосся. Він додасть бездоганну рівність і шовковистість пасмам волосся.

 • . 2

  Після цього волосся необхідно закрутити ззаду наверх і заколоти шпильками. Зачіску для більш тривалої шкарпетки потрібно побризкати лаком для фіксації волосся. Така проста, але в теж час елегантна зачіска буде дуже добре виглядати спільно з діловим костюмом або річним сукнею. Якщо ця зачіска повинна буде «супроводжувати» дівчину на якесь торжество, то родзинкою укладання можуть бути шпильки з перлинками. Ще однією простою зачіскою може бути суміщення кісок. Для цього, з обох боків голови плетуться колоски, можна використовувати один. Волосся захоплюються тільки з боків, а інша маса залишається вільною на деякий час. Після того, як колоски доплетіть до основи волосся, необхідно все волосся розділити на три рівні частини і закриття джгути. Потім все треба зафіксувати шпильками.

 • . 3

  Найпопулярнішою зачіскою в керівництві «Як заколоти волосся середньої довжини?» є мушля. Ця укладання давно прийшла у світ моди. Вона легко робиться і вважається дуже простий. Наприклад, її можна зробити за допомогою звичайного крабика для волосся. Також ракушка фіксується шпильками або невидимками. Причому другий варіант заколювання виглядає більш професійним, ніж перший. Це все тому, що крабик у багатьох дівчат асоціюється з атрибутом домашнього образу. Отже, для початку слід зібрати волосся в низький хвостик, а потім по спіралі у вигляді джгута підняти вгору. Десь посередині довжини джгут прикріплюється до основних волоссю. Кінчики волосся можна підкрутити, створюючи класичну зачіску, або вирівняти праскою для волосся, начесать і створити хаотичність локонів. Потім — фіксація лаком.

 • . 4

  Деякі дівчата вважають за краще повністю ховати волосся в мушлю. Це теж непоганий варіант прояви скромного образу. У місці розташування шпильок можна додати деякого контрасту за допомогою стразів і бусинок. Після цього зачіска пожвавитися. Для тих, хто віддає перевагу не ховати все волосся, можна заколювати тільки верхню половину волосся, залишаючи нижні локони вільно падати на плечі. Черепашку можуть замінити косички. Для цього з боку особи плетуться чотири тонкі кіски. Вони повинні розташовуватися один від одного на однаковій відстані. Потім ці коси навхрест з’єднуються трохи нижче верхівки. Їх можна зав’язати тонкими стрічками, маленькими шпильками або заколоти за допомогою невидимок, ховаючи кінчики всередину зачіски. Волосся можна вирівняти або підкрутити. Другий варіант буде більш щасливим.

 • . 5

  Для швидкого відтворення оригінального образу дівчина може скористатися пучком. Для цього, волосся збираються у високий хвіст і діляться на дрібні пасма. Потім кожен локон закручується у формі джгута і укладається в пучок. Причому кожна сформована пасмо заколюється шпилькою або невидимкою. Джгути — один з найпростіших прийомів додання волоссю особливої форми. Їх можна використовувати в самих різних інтерпретаціях зачісок. Наприклад, як була розглянута раніше укладання з колосками з боків, буде дуже добре виглядати, якщо косички поміняти на джгути. Нещодавно в моду знову увійшли грецькі зачіски, які користувалися популярністю в радянський час. Їх основним атрибутом є пов’язка для волосся. Цей аксесуар має зовсім різний вигляд і матеріал, починаючи з шкіри і закінчуючи мереживом.

 • . 6

  Для того щоб заколоти волосся в грецькому стилі, необхідно поверх волосся надіти пов’язку. Потім беруться два пасма з боків голови і закручуються у вигляді джгута. Потім по черзі локони підчіплюються під пов’язку. Це треба робити дуже акуратно, так як маленьке незручне рух може зіпсувати всю зачіску. Потім все волосся підкручують наверх і загортаються у вигляді трубочки навколо пов’язки. Кінчики ховаються всередину. За основи для більшої фіксації можна використовувати шпильки. В інтернеті є багато прикладів, як заколоти волосся середньої довжини. Відео поетапного виконання зачісок є найефективнішим у поданні безпосередніх процесів. Все це тому, що не всі дії можна сприйняти на слух. Набагато швидше засвоюється інформація при наочному поданні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :