Як красиво зав’язувати шарфи, хустки, палантини?

як красиво зав'язувати шарфи, хустки, палантини?

Вам знадобиться
 • Хустка
 • Палантин
Інструкція
 • . 1

  Бувають ситуації, коли просто необхідно закрити шию шарфом, але зробити це потрібно красиво. Всі знають, але не всі можуть. А, якщо це не шарф, а хустку або палантин? Всі ці речі повинні оригінально і, звичайно, елегантно виглядати на голові, шиї, поясі. Жінка так влаштована, що в її гардеробі завжди знайдеться місце для цих милих аксесуарів. Вони можуть прикрасити й урізноманітнити будь-який образ, а, також зробити з повсякденного одягу, щось креативне. Так, як красиво зав’язувати шарфи, хустки, палантини? Спочатку потрібно провести ревізію гардероба. Ось приклади того, як можна красиво зав’язати хустку.

 • . 2

  Хустка накинути на шию так, щоб одна частина (ліворуч або праворуч) виявилася нижче. Цей самий кінець і обернути два рази через шию. Потім зробити вузлик і заховати під хусткою. Акуратно поправити зроблений «шедевр». Взяти кільце або перстень. Шовкову хустку протягнути крізь це прикраса. Тим, що вийшло в результаті цієї операції, пов’язується голова. Докласти зусиль до того, щоб перстень або кільце виявилися по центру. Хустка з’єднати двома куточками так, щоб вийшов трикутник. «Відрізати» на голову, кінці обернути ззаду шиї і зав’язати, у вигляді симпатичного бантика, вище лоба. Цей бантик можна залишити по центру або перемістити на бік. Хустка, для зручності, покласти на якусь поверхню. Два протилежних куточка загнути так, щоб кінці між собою стикалися.

 • . 3

  Далі, сам хустку скласти по діагоналі і зав’язати на ньому вузол. Постаратися, щоб він виявився посередині. Після чого, покласти на плечі таким чином, щоб вузол виявився попереду. Сторони хустки перекинути через шию і його кінці протягнути в вузол. Два протилежних (по діагоналі) кінця хустки зав’язати у вузол. Два інших перехрестити між собою всередині хустки і витягнути назовні і затягнути. Розправити вийшов «шедевр» (а це має вийти, ні багато, ні мало — квітка) і пов’язати на шиї. Ось приклади того, як можна прелестно зав’язати шарф. У цьому прикладі знадобиться біжутерія на шию, у вигляді кольє, але з досить великими елементами. Одягти його. Далі накинути на шию шарф і зробити з нього джгут або косичку, продевая в прикраса, яка покоїться на шиї.

 • . 4

  Зробити це стільки разів, скільки дозволяє довжина шовкового вироби. Особливий акцент зробити на шиї попереду. Акуратно розправити. Обмотати шарф навколо шиї і один кінець виявиться поверх іншого. Взяти нижній і протягнути його через петлю зверху вниз. Далі зав’язати вузол і кінці шарфа прибрати назад і сховати під нього. Накинути шарф на шию, таким чином, щоб один кінець був нижче іншого. Той, який довший, скрутити в джгут і обернути його навколо долоні у вигляді кілець. Щоб вони не розсипалися, зафіксувати. Для чого кінець джгута протягнути в утворені кільця. Далі, другий кінець теж протягнути в ці кільця. Ось один з найбільш популярний способів. Шарф зігнути навпіл. Прикласти до шиї ззаду і кінці його протягнути в місце згину.

 • . 5

  Дуже простенький варіант. Шарф скласти таким чином, щоб вийшла вузенька смуга. Далі він накидається на шию, але кінці не повинні знаходитися на одному рівні. Звичайний вузол зав’язується з довжиною сторони шарфа. Звисаючі кінці відвести назад і зав’язати там ще один вузлик, який потім сховати. Ось приклади того, як і красиво і чарівно зав’язати палантин. Це один з найпростіших способів. Взяти палантин, накинути на плечі таким чином, щоб з одного боку він був довший, ніж з іншого. На меншій стороні все залишається без зміни. А з більшою, палантин обернути навколо шиї, але не дуже щільно. Далі, взяти однією рукою приблизно посередині, а інший — кінець палантини прибрати назад і зафіксувати його там.

 • . 6

  Попереду палантин повинен лежати хвилеподібно. Правда, інші це називають водоспадом. Ще один спосіб, не дуже складний, але потрібно докласти фантазію. Палантин накидається на плечі і обертається навколо шиї. Бажано, щоб по обидва боки шарф звисав на одному рівні. Далі необхідно пов’язати одну сторону з іншого. Але, тут є один нюанс. Зав’язуються протилежності. З лівого боку два кінця, і з правого. Їх і потрібно з’єднати. Верхній кінець одного боку і нижній — другий, зв’язуються у вузлик. Аналогічно робиться ще один. Після чого і починається імпровізація. Хозяин — барин. Палантин зігнути навпіл і покласти на плечі. Вийшло два кінця і петля, у якої є верхня і нижня частина. Один кінець продернуть в цю петельку. Що робити з другим? Його потрібно протягнути в нижню частину петлі. У результаті повинна вийти невелика косичка.

 • . 7

  Тут можна зупинитися або продовжити. Якщо прибрати назад кінці цього палантини і зафіксувати їх там, то вийде ще один спосіб. Палантин два рази обернути навколо шиї, але не щільно. Кінці повинні звисати, майже, на однаковому рівні. Далі, протягнути їх у петлі, які вийшли з обох сторін. Одягти палантин на плечі і обернути навколо шиї. Послабити, перетворивши на невеликий овал. Кожен кінець палантини протягнути знизу через овал — петлю. Виконати це потрібно два або три рази. А кінці, просто розправити. Палантин зігнути навпіл і згорнути його в джгут. На місці згину повинна залишитися петля. Покласти джгут на плечі. А петлю протягнути цей джгут. Кінці розправити. Ось, приблизно, як зав’язувати шарфи, хустки, палантини. Але, знову ж, все залежить від фантазії і почуття прекрасного.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :