Як кріпити балясини до поручнів на практиці?

як кріпити балясини до поручнів на практиці?

Вам знадобиться
 • Балясини
 • Поручні
 • Самонарізи
 • Шурупи
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Балясини є основною прикрасою сходів. Винахід це не нове, відоме воно дуже давно. Саме вони визначають стиль і висловлюють художню ідею, яку задумав майстер. Балясини роблять зі всіляких матеріалів: каменю, бетону, скла, гіпсу, металу і звичайно з дерева. Дерев’яні балясини зустрічаються найчастіше. Буває, що майстер вирізає з дерева скульптури, цілі казкові сюжети, візерунки. Але балясини служать не тільки прикрасою, але, найголовніше вони надають твердість сходах і забезпечують безпеку.

 • . 2

  Як кріпити балясини до поручнів, щоб з’єднання було міцним? Це залежить від форми балясин. Вони бувають квадратні, у вигляді спіралі, плоскі і нестандартної форми. Способів є кілька, не всі ні хороші, все залежить від того наскільки майстер професіонал своєї справи. Встановлюючи балясини, використовують шурупи, шипове з’єднання, шпильки з клеєм. Спосіб кріплення залежить від типу балясин. Зазвичай разом з балясинами пропонується і кріплення до них. Балясини кріпляться з одного боку до східців або до тятиви, з іншого боку до поручнів. Балясини є опорою для поручнів.

 • . 3

  Як встановити дерев’яні перила правильно і надійно? Перила складаються з балясин і поручнів. Усі роботи з установки поручнів здійснюються тільки після повної збірки у установки сходах. Найпростіший спосіб кріплення — цвяхи. Але це не кращий варіант. З плином часу є ризик розхитування і скрипу перил. Надійний спосіб — по верхніх і нижніх торцях балясин виточуються додаткові шипи, а на поручнях і щаблях виїмки. Потім шипи і виїмки ретельно підганяються один до одного і сажаются на клей. І додатково скріплюються саморізами.

 • . 4

  Якщо сходи бетонна і немає можливості її просвердлити, то, як закріпити перила? Допоможе вирішити цю проблему подбалясеннік. Тепер огорожу легко вмонтувати цільної конструкцією. До того ж подбалясеннік покращує зовнішній вигляд перил. Якщо ж треба закріпити розхиталися перила на дерев’яних сходах, то для зміцнення досить просвердлити щаблі знизу і вкрутити саморіз в балясину. Оскільки зазвичай розхитування відбувається в результаті експлуатації перил.

 • . 5

  Як встановити балясини і перила, щоб вони красиво виглядали? При кріпленні перил часто утворюються некрасиві западини і ямки від вкручених шурупів і саморізів. Від цього зовнішній вигляд огорож стає неакуратним. Але цього легко уникнути. Всі капелюшки від цвяхів, шурупів і дірки від саморізів ховаються під дерев’яну пробку вставлену зверху. Поверхня пробки ретельно шліфується і вирівнюється. Природно шурупи і цвяхи вганяють вглиб на достатню відстань. Пробка ставиться на клей.

 • . 6

  Як зробити дерев’яні перила самостійно? Тут головне все розрахувати і виконувати роботи строго за технологією. Перила — це безпека і вони повинні бути надійними. Можна купити готові балясини, можна виготовити вдома на спеціальному верстаті. Висота готових перил повинна бути не нижче 100 см, щоб людина з будь-яким зростанням міг вільно за них триматися. Важливо правильно відстань між балясинами і їх загальну кількість. Правила установки поручнів можна подивитися в спеціальній літературі або в Інтернеті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :