Як кріпити перила дерев’яні?

як кріпити перила дерев'яні?

Вам знадобиться
 • Зварювальний апарат
 • Металеві смуга
Інструкція
 • . 1

  Сходи, що ведуть на наступні поверхи, з техніки безпеки обов’язково повинні бути виконані з поручнями, для запобігання падіння людини. Для виготовлення поручнів може застосовуватися метал, дерево, камінь, а так само різні варіанти поєднань матеріалу, такі як метал-дерево, скло-метал. Монтаж поручнів виконується професіоналами з досвідом, так як перила повинні витримувати вагу людського тіла, і недоліки при монтажі не допускаються, монтаж здійснюється за допомогою болтового з’єднання, зварювання для металу і клейових розчинів у разі, коли використовується граніт, мармур, гіпс.

 • . 2

  Технологія монтажу гіпсових перил є менш витратною, але більшість людей не знають, як кріпити перила з гіпсу, хоча матеріал набагато ефективніше в плані відновлення, ніж сталь, дерево, камінь і скло. Реставрація матеріалу виконується ідентичним матеріалом, використовуваним при виготовленні, до того ж легкість матеріалу не вимагає додаткового посилення конструкції сходів. Кріплення перил з гіпсу здійснюється на гіпсове молоко з клеєм і сталеву арматуру, підмазування примикань і технологічних швів здійснюється за допомогою розведеного гіпсу введенні. Конструкція перил з гіпсу не схильна вібраціям як метал, втома якого з часом позначається на його міцності.

 • . 3

  Установка готових виробів не займає багато часу, але як зробити перила з гіпсу при втраті деталі. Виготовлення здійснюється з скульптурного гіпсу пана 16 за допомогою профільного шаблону, який можна вирізати з жерсті, для міцності жесть набивають на фанеру, за допомогою важеля і поступового нанесення гіпсу викручується балясина або викочується на столі профільна тяга або тятива. Облицювання стовпів виконується за допомогою силіконової форми, виготовлення якої здійснюється на моделі. Балясини викручуються на різьбовий шпильці або на арматурі. Витягування тятиви виконується частим прокатуванням шаблону і поступовим доливанням гіпсу. Перед тим як встановити поручні необхідно виконати установку тятиви і насверліл отвори для балясин. Змиритися відстань від облицювальної столбадо одного стовпа і розраховується необхідну кількість балясин з урахуванням відстані між виробами, що становить 2 — 2, 5 см.

 • . 4

  Для того щоб закріпити балясини необхідно затиснути виступаючі кінці арматури між сталевими прутками привареними до стовпів. Низ балясин необхідно встановлювати на гіпсовий розчин з клеєм. Зверху монтується верхня тятива, яка укладається на колони, закріплення здійснюється до балясин і до стовпів, технологічні шви замазуються гіпсом, перила грунтуються і фарбуються. Не багато людей знають, як зробити перила для сходів з гіпсу, хоча технології між собою дуже схожі. Гіпсові перила можуть прослужити дуже довгий період часу, Виготовлення та збирання гіпсових перил виконується за короткі терміни, при цьому матеріал по праву може називатися каменем, так як варто в таблиці твердості каменів на 2 місці. Матеріал досить крихкий в природі набирає міцність при дробленні і температурному впливі на польовий шпат з якого і виробляють гіпсове в’язке, а так само ущільнюється при виготовленні. Сучасні полімерні добавки відсувають багато природні матеріали на задній план, хоча минулого матеріали дуже високо цінувалися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :