Як кріпити пінопласт: корисні поради

як кріпити пінопласт: корисні поради

Вам знадобиться
 • Технологія ізоляції
 • Кріплення пінопласту
 • Виробництво пінопласту
 • Поклейка пінопласту
 • Утеплення стін
Інструкція
 • . 1

  У сучасному світі технології поліпшуються з кожним роком. Багато хто з них допомагають значно спростити життя людини і заощадити якусь кількість коштів. Однією з таких технологій є теплоізоляція, яка зводить нанівець необхідність оплати послуг опалення. Унікальним у своєму роді матеріалом, застосовуваним при оздоблювальних роботах і утепленні стін, є пінопласт.

 • . 2

  Є деякі особливості, які слід дізнатися перед тим, як кріпити пінопласт. Роботи варто проводити при вологості повітря не більше 80% і температурі не нижче + 5 градусів. Спочатку необхідно видалити забруднення з поверхні, на яку буде накладатися пінопласт, і при необхідності загрунтувати. В іншому випадку, матеріал ризикує відвалитися. Його можна клеїти на бетон, цегла, дерево, цемент, та інші поверхні. Головне, щоб покриття було міцним і відносно гладким.

 • . 3

  Слідуючи простим вказівкам, які надані нижче, можна зрозуміти, як зробити пінопласт своїми руками. Матеріалом, з якого виготовляють блоки пінопласту, є пінополістирол. Першим етапом його обробки, є приміщення сировини у спеціальні ємності, де воно проходить обробку парою. Далі відбувається сушіння із застосуванням гарячого повітря. Потім гранули повинні відлежатися, після чого їх можна покласти у форми для спікання. Заключним етапом є обрізка блоків. Суворе дотримання потрібних температур є гарантією вдалого виготовлення пінопласту.

 • . 4

  Навчитися того, як клеїти пінопласт, можна безпосередньо під час ремонту. Після видалення нерівностей зі стін і приготування розчину, що клеїть, можна приступати до самої поклейке. Слід шпателем нанести клей на лист пінопласту і притиснути його до поверхні. Важливо правильно розрахувати правильну кількість клею. Для надійності можна використовувати цвяхи-грибки. У разі зовнішніх робіт з теплоізоляції потрібно запастися морозостійким клеєм. Після того, як приклеїти пінопласт, можна обробити стики за допомогою герметика. При зовнішній обробці використовуються спеціальні конструкції і сітки, які допомагають закріпити матеріал.

 • . 5

  Є багато порад, з приводу того, як утеплити стіни пінопластом, але не всі з них є дійсно важливими. Одним з головних пунктів є вірний підбір матеріалу, виходячи з таких показників як теплопроводящая здатність, товщина, щільність і розміри. Якщо для внутрішніх робіт з утеплення використовується більш тонкий пінопласт, то для зовнішніх він повинен бути дещо товщі. Як можна було помітити, пінопласт є унікальним матеріалом для утеплення стін. Ніякий інший матеріал не дає такого ж співвідношення «ціна / якість». Для того щоб провести теплоізоляцію потрібно просто попередньо підібрати необхідні матеріали і обробити поверхні, на які вони будуть монтуватися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :