Як кріпити плінтус з кабель-каналом в квартирі?

як кріпити плінтус з кабель -каналом в квартирі?

Вам знадобиться
 • Планується
 • Кабель-канал
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж розпочати роботи з установки плінтуса з кабель-каналом, потрібно зробити виміри всіх поверхонь, де планується монтаж. Перевага пластикових плінтусів перед дерев’яними в їх відносній дешевизні, різноманітності забарвлень і розмірів профілю. Є 2 простих способи як кріпити плінтус з кабель-каналом. Плінтуси має сенс купувати трохи з «запасом», на всякий випадок. Відразу ж потрібно підібрати куточки, зовнішні і внутрішні, для кріплення плінтуса в кутах приміщення, з’єднувачі. Вони повинні приховати місця стикувань. Кількість куточків має дорівнювати кількості кутів там, де буде кріпитися плінтус з кабель-каналом. Природно, колір куточків повинен бути точно таким же, як і сам плінтус.

 • . 2

  Знадобляться також дюбелі. Оскільки дюбелі встановлюються на відстані 0, 5 м один від одного, то купувати їх потрібно, розрахувавши таким чином: загальна довжина всього плінтуса ділиться на 0, 5. З’єднувачів потрібно брати за кількістю плінтусів і від 2 до 4 запасних. Кріпити плінтус з кабель-каналом не складніше, ніж звичайний. Кабель-канал зручний тим, що якщо знадобиться проводити кабель ТВ або інтернет, та й просто приховати електричні дроти, то не потрібно буде віддирати плінтуси від стін і підлоги. Монтаж плінтуса найкраще починати від дверей. Закінчивши один відрізок плінтуса, на наступний потрібно одягнути з’єднувач і продовжувати монтаж далі. Коли до кута залишиться зовсім невелика відстань, заміряють частину підлоги або стіни і відрізають шматок від плінтуса потрібного розміру з урахуванням ширини з’єднувача.

 • . 3

  Правильно укладати кабель в канал в процесі монтажу плінтуса в паз нижче кріплення. Самонарізи потрібно встановлювати дуже акуратно, щоб не пошкодити кабель. Потім закрити канал кришкою. Кабель-канал в плінтусі дозволяє приховати додаткові дроти, такі як телевізійний, інтернет і тому подібні, але він досить малий, так що основні електричні найкраще розташовувати під самим плінтусом, якщо, звичайно, вони не проходять в стінах. Можна встановлювати плінтуси з кабель-каналом і іншим способом. Технологія дуже проста. Спочатку встановлюється плінтус з кабель-каналом, кріпиться саморізами. Потім укладаються кабелі в канали. Такий варіант використовують при ремонті, коли ще невідомо, де знаходитимуться телевізор і комп’ютер. У цьому випадку кабель укладається поверх кріплення саморіза.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :