Як крутити обруч щоб схуднути в короткі терміни?

як крутити обруч щоб схуднути в короткі терміни?

Вам знадобиться
 • Обруч
 • Бажання
 • Білизна мотузка
 • Пісок або крупа
 • Консультація лікаря
Інструкція
 • . 1

  Заняття з обручем — дуже дієвий спосіб скинути зайві кілограми, зробити талію, позбутися целюліту і зміцнити м’язи живота. Займатися треба щодня по 10 — 15 хвилин, а краще 2 рази на день по 10 — 15 хвилин. Починати такі заняття треба з легким обручем по 5 хвилин, коли м’язи живота вже звикли до такого навантаження можна збільшувати час і пробувати з важким або масажним обручем. Це необтяжливі заняття, під час яких можна читати книгу, грати в ігри на телефоні, планшеті і так далі. Крутити слід спочатку в одну, потім в іншу сторону по кілька хвилин. Таким чином будуть задіяні всі м’язи живота. Найголовніше в питанні про те, як крутити обруч, щоб схуднути — регулярність тренувань.

 • . 2

  Обручі бувають різні: класичний, обважений, складаний і масажний. Для початку занять підійде класичний порожнистий обруч, пластмасовий або залізний. Після того, як організм звикне до класичного обручу, можна починати займатися з обтяжені, але починати знову з 5 хвилин, тому що можливе травмування внутрішніх органів черевної порожнини. Складаний обруч допоможе заощадити квадратні метри. Масажний обруч має на собі опуклості з масажними кульками, які розминають підшкірну жирову прошарок. Він найбільш ефективний у боротьбі із зайвою вагою. Також є спеціальні обручі, які підраховують витрачені калорії, обороти і тривалість тренування. Вибір обручів великий, наведені вище поради підкажуть, як вибрати обруч.

 • . 3

  Обруч допоможе зробити талію, але з його допомогою можна прибрати жир і з боків! Для цього потрібно під час тренувань зменшувати відстань між ногами. Таким чином обруч буде «спадати» з талії і працювати на боках. Також в боротьбі з жировими відкладеннями на боках допоможуть декілька обручів, краще звичайних, які треба крутити все відразу. На початку занять треба обов’язково зробити розминку, щоб трохи розігріти м’язи живота. Крутити обруч треба після їжі, бажано через 2 — 3 години. Ось, як прибрати боки обручем легко і просто. Більш того обруч не зажадає великих вкладень, місця в будинку, а результат не змусить себе чекати!

 • . 4

  Для того, щоб крутити обруч на стегнах, ноги потрібно тримати разом. Таким чином дуже добре розбивається целюліт, посилюється кровотік. Але крутити обруч на стегнах набагато складніше, ніж на талії, тому що обруч складніше втримати і він дуже боляче б’є по бічних кісточках. Якщо ж так крутити не виходить, то не треба переживати, тому що вправи з обручем на талії теж добре зміцнює м’язи сідниць. Під час проведення таких тренувань, амплітуда повинна бути не більша, щоб обертання обумовлювалися м’язами живота, а не корпусом тіла. Такі поради про те, як крутити обруч на стегнах, підкажуть, як прибрати жирові відкладення з стегон.

 • . 5

  Якщо придбаний класичний обруч і немає коштів на обважений, то такий обруч можна утяжелить самостійно. Для цього потрібно розрізати звичайний обруч, засипати в нього пісок або крупу. Місце розрізу заклеїти ізоляційною стрічкою. Також можна взяти білизняний мотузок, гарненько її скрутити і обмотати обруч. Таким чином вийде масажний обруч. Ось, як утяжелить обруч або зробити його масажним. Отже, заняття з обручем тренують серцево-судинну систему, вестибулярний апарат, покращують роботу шлунково-кишкового тракту. Але у таких занять є і протипоказання: критичні дні; вагітність або недавні пологи; операції на черевній порожнині; проблеми з нирками. При наявності інших захворювань також треба проконсультуватися з лікарем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :