Як крутити залізний обруч, щоб схуднути?

як крутити залізний обруч, щоб схуднути?

Вам знадобиться
 • Залізний обруч
 • Витривалість
 • Зібраність
Інструкція
 • . 1

  Незважаючи на величезну різноманітність тренажерів і різних предметів для схуднення, залізний обруч продовжує залишатися одним з найпростіших і популярних засобів, що допомагають скинути зайву вагу. Якщо виконувати вправи кожен день, то можна зробити свою талію стрункішою, позбутися непотрібних кілограмів і зміцнити різні м’язи. Щоб домогтися бажаних результатів, необхідно знати, як крутити залізний обруч.

 • . 2

  Щоб приступити до щоденних тренувань, потрібно врахувати деякі нюанси, які допоможуть скинути вагу без зайвих нервів і перевтоми. Успіх схуднення залежить від постановки ніг: чим вже вони поставлені, тим більше буде задіяно м’язів. Другий ключ — дихання. Не варто затримувати подих: легкі пропустять більший об’єм повітря і калорій, відповідно, спалиться більше. Звичайно, не менш важливу роль грає сам обруч. Щоб не зробити помилку при його покупці, потрібно знати, як вибрати обруч для схуднення.

 • . 3

  Руху при крученні обруча повинні бути інтенсивними, з деякими змінами напрямку обертання (краще міняти напрям кожні 5 хвилин). Під час обертання потрібно постаратися задіяти тільки м’язи живота, тобто тіло не повинно ходити ходуном. Якщо зовнішній вигляд залізного обруча пригнічує і не дає сконцентруватися і якщо є ідеї, як прикрасити обруч, то цілком можна їх втілити в життя.

 • . 4

  Потрібно зайняти наступну вихідну позицію: ноги на ширині плечей або трохи вже, руки зчеплені в замок і прибрані за потилицю. Якщо таке розташування рук не зручно, можна просто поставити їх на рівні грудей так, щоб вони не заважали обертанню обруча. Рекомендується при русі обруча намагатися опускати його до колін і повертати назад на талію: корисна вправа для багатьох груп м’язів. Якщо при заняттях з обручем не вдається отримати серйозного навантаження, можна спробувати і подумати, як крутити масажний обруч.

 • . 5

  Ще один важливий момент — тривалість тренування. Прийнято вважати, що заняття повинні тривати не менше 10 — 15 хвилин. Найбільш дієвий варіант-півгодини протягом усього дня. Наприклад, 2 підходи по 15 хвилин. Варто врахувати, що від часу тренування залежить кількість спалюваного жиру, особливо після першого 20 хвилин вправ. Завдяки цій простій і корисної інформації, можна дізнатися, як займатися з обручем правильно. Гарного настрою та ентузіазму при схудненні!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :