Як купити квитки на літак дешевше: промокод Easyjet

як купити квитки на літак дешевше: промокод easyjet

Вам знадобиться
 • Комп’ютер з доступом в інтернет
 • Банківська картка
Інструкція
 • . 1

  Говорячи про європейські авіаперевізників, не можна не згадати про такі компанії, як Lufthansa, AirBaltic, EasyJet, WizzAir та інші. Іноді трапляється так, що квитки по одному і тому ж маршруту різняться в ціні досить сильно. Це відбувається тому, що різні авіакомпанії пропонують різний рівень обслуговування і додатковий сервіс. Компанія EasyJet є так званим лоукостом, тобто квитки у цього перевізника стоять максимально дешево, в порівнянні із звичайними авіакомпаніями, але всі додаткові сервіси EasyJet надає тільки за окрему доплату. Тому купуючи квиток на рейс цієї авіакомпанії, слід уважно вивчити всі умови і правила покупки, для того щоб точно знати, які послуги будуть надані, а які — ні.

 • . 2

  У лоукост перевізників додатковими послугами вважаються практично всі, крім безпосередньої перевезення пасажира з пункту відправлення до пункту доставки. Наприклад, провезення багажу, комфортний зал очікування, реєстрація на рейс в аеропорту, харчування на борту літака — всі ці звичні авіапасажирам моменти біля дешевих перевізників надаються тільки за окрему плату. Причому найчастіше все послуги треба дозамовляти одночасно з покупкою самого квитка, інакше може статися так, що за додатковий сервіс за фактом його надання доведеться доплатити стільки, що вся вигода від покупки дешевих квитків зійде нанівець.

 • . 3

  Купити на сайті EayJet квитки досить просто навіть тим, хто не дуже впевнений в англійській мові, оскільки він мультіязичен. Для того, щоб замовити собі квиток, необхідно знати напрямок польоту, вибрати необхідний час вильоту, замовити або навпаки відмовитися від пропонованих додаткових послуг. Наприклад, якщо пасажир заздалегідь знає точно, що буде летіти без багажу, то це може заощадити йому 15 — 20 англійських фунтів. Після цього з’явиться підсумкова ціна квитка, яку і необхідно буде оплатити за допомогою банківської картки. Крім цього, на сайті також можна використовувати промокод EasyJet, який дає додаткову знижку до підсумкової ціною.

 • . 4

  Ці Промокод зазвичай розсилаються авіакомпанією тим пасажирам, які є часто літаючими, та які беруть участь у різних конкурсах. Крім цього, знайти промокод EasyJet, а також безліч інших, можна на сайті kupoha. ru. Використання цих додаткових знижок дозволить здешевити і без того низьку вартість перельоту. Після покупки квитка слід уважно вивчити всю ту інформацію, яка прийде на електронну пошту разом з квитком. Наприклад, важливо знати, що EasyJet не здійснює реєстрацію на рейс в аеропорту — це можна зробити тільки через інтернет протягом 30 днів до вильоту. Якщо ж уважно виконувати всі умови, то політ з лоукост-перевізником не залишить неприємних вражень, і до того ж допоможе заощадити чимало коштів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :