Як купити машину дешевше: вчимося торгуватися

як купити машину дешевше: вчимося торгуватися

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Газета
Інструкція
 • . 1

  Купівля нового або уживаного автомобіля вельми дороге капіталовкладення. Саме тому навіть незначне зниження ціни сприятливо відбитися на бюджеті. Торг доречний скрізь — у фірмовому салоні і на авторинку. Покупець не повинен вважати, що не може торгуватися або що це соромно. Замислюючись, як купити машину дешевше, торг є обгрунтованим способом визначення ціни. Як показує практика, домовитися про зниження ціни з власником автомобіля набагато простіше, ніж з менеджером автосалону. Але, при виконанні певних принципів торгу, навіть менеджер дилерської фірми піде на поступки, надавши знижку і навіть бонус, наприклад, додаткову опцію.

 • . 2

  Для того щоб дізнатися, як купити дешеву машину, потрібно підготуватися до торгу: проаналізувати різні джерела пропозицій (Інтернет, прайси автосалонів і авторинків). Важливо врахувати ціну на обраний автомобіль по року випуску, пробігу, умов експлуатації тощо з відгуків користувачів на тематичних форумах можна дізнатися про проблеми експлуатації автомобіля, наприклад про неякісну фарбуванні, на якій можна загострити увагу і скинути ціну.

 • . 3

  Замислюючись про те, як купити машину в Україні вигідно, при особистому огляді потрібно звернути увагу на зовнішній вигляд. Як правило, перед продажем власники ідеально відмивають і полірують машину. Огляд краще влаштовувати в денний час, тому що всі мікроподряпини і вм’ятини прекрасно видно при сонячному світлі. Будь знайдений зазор, слід від іржі, відмінності за фактурою і кольором, свідчать про пошкодження і є вагомим аргументом для знижки. Не варто вірити власникові в акуратність експлуатування.

 • . 4

  Краще дізнатися VIN-код обраного автомобіля і перевірити його через інтернет — ресурси. Дізнавшись про ремонт, покупець може обгрунтувати ще одну причину зниження вартості. Найчастіше машини продають не перші господарі, а власники за дорученням. Для того щоб у майбутньому не було проблем з експлуатацією необхідно знати, як купити машину за дорученням. Наявність довіреності, навіть генеральної, є гарантією зниження вартості автомобіля приблизно на 40%. Досить нагадати продавцю про проблеми переоформлення документів на машину і пошуку першого господаря.

 • . 5

  Багатьом корисно буде знати, як купити стару машину з хорошим торгом. У цьому випадку, потрібно пам’ятати про тест-драйві. Автомобіль потрібно випробувати, і дати йому попрацювати мінімум 5 хвилин. Після цього потрібно перевірити чи нічого з неї не капає. Також, необхідно випробувати диски і гуму, бо при порушенні геометрії кузова знос буде нерівномірним.

 • . 6

  А на цьому також можна скинути ціну — при вирішенні питання про ціну, необхідно звернути увагу на готовність продавця до здійснення угоди. Подивившись термін оголошення, можна з’ясувати, як довго машина продається. У разі якщо машина продається більш 3 місяців, то продавцю вже неоднозначно давали зрозуміти, що ціна завищена. Звертаючи уваги на такі тонкощі, можна сміливо торгуватися і бути впевненим у вигідному придбанні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :