Як купити мотоцикл в Німеччині?

як купити мотоцикл в німеччині?

Вам знадобиться
 • Закордонний паспорт
 • Віза
 • Водійські права
 • Гроші на купівлю мотоцикла
Інструкція
 • . 1

  Німці — скрупульозні люди і відмінно збирають як машини, так і мотоцикли. Техніка з Німеччини, це ім’я, тому зрозуміло бажання придбати мотоцикл в країні-виробнику. Шукати мотоцикл, який хочеш купити, краще через інтернет. Найпопулярніші моделі серед мотолюбителів: BMW, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha. Перед тим як купити мотоцикл в Німеччині, треба визначитися з моделлю і фінансовими можливостями. При цьому треба враховувати, що до ціни самої машини додасться мито на митниці: приблизно третина від ціни мотоцикла. Ці моделі можна як пошукати самостійно, так і замовити через будь мотосайт.

 • . 2

  Якщо ви вирішите поїхати до Німеччини самостійно, то дорогу доведеться продумати до дрібниць. У бік Німеччини можна летіти, поки ви не обтяжені своїм мотодругом, а назад треба буде або їхати, або плисти. Забронюйте готель заздалегідь, тому що після прибуття в місто може не виявитися місць у готелі. Планувати витрати на проживання та харчування треба з розрахунку 100 євро з людини в день ( 50 євро на номер і приблизно стільки ж на їжу) .

 • . 3

  І ось ви зустрілися зі своїм мотоциклом. Прискіпливо огляньте його, з’ясуйте його історію. Якщо ви добре володієте німецькою, то зумієте задати потрібні питання. Закон в Німеччині захищає права споживачів і, якщо в покупці виявиться якийсь прихований дефект, договір купівлі-продажу можна буде розірвати. Але проблема в тому, що виявляти дефекти ви будете вже в Росії. Якщо мотоцикл вам підійшов, настав момент укласти договір. Уважно прочитайте його і тільки потім підписуйте. Якщо технічний огляд пройдено, то отримати транзитні номери не складе труднощів. Їх вартість, як для машин, так і для мотоциклів однакова: 170 євро.

 • . 4

  Після покупки постає питання, як пригнати мотоцикл з Німеччини. Можна, звичайно, занурити його в грузовичок і поїхати звичайним шляхом через Польщу і Білорусію. Можна добиратися і через Швецію та Фінляндію. Маршрут буде залежати від того, куди вам треба тут. Але самим розумним буде оплатити паром — вартість порома до Стокгольма близько 6 тисяч рублів, якщо плисти і туди і назад, причому назад з авто. Але треба враховувати, що дорога зі Стокгольма до Німеччини теж обійдеться в чималу суму. Наприклад, в Данії, через яку доведеться проїхати, дорогі платні дороги і мости. Десятки євро підсумовуються і перетворюються на сотні.

 • . 5

  Зворотна дорога аналогічна: спочатку на колесах, потім парою. Попереду ще одне випробування: розмитнення. Митний депозит складає 30% від вартості покупки. Вартість дивляться за договором купівлі-продажу. Ще звіряють цифри з середньою ціною на такий товар по Німеччині і вибирають меншу суму. Тут-то ви і дізнаєтеся, вигідну Чи покупку здійснили? При розмитненні мотоцикл оглянуть, звірять документи з номером рами. Після оплати митних зборів видається ПТС, і мотоцикл тепер повністю ваш.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :