Як купити одяг на eBay: інструкція

як купити одяг на ebay : інструкція

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Підключення до інтернету
 • Готівкові гроші
Інструкція
 • . 1

  еВау — це універсальний інтернет магазин, на якому можна придбати все, що необхідно для життя людини, за винятком швидкопсувних продуктів. Це один з найдоступніших магазинів інтернет мережі, на якому можна не тільки купувати за вже встановлену ціну, але і торгуватися за вибраний товар. У цьому магазині можна купити все, починаючи від дрібної побутової техніки закінчуючи одягом і аксесуарами, головне правило знати, де шукати і як торгуватися.

 • . 2

  Зовсім недавно цей сервер встановив нову версію російською мовою, а це означає, що і російськомовне населення тепер здатне абсолютно спокійно відвідувати подібний сайт, не ламаючи голову про значення встречаемого тексту. Але, незважаючи на всі привілеї даного сайту не багато хто ще вирішуються набувати-які речі на ньому. Більшість просто не знають усієї тонкощі систему роботи сайту, і яким чином відбувається процес від прийняття замовлення до отримання його замовником безпосередньо у своїй країні.

 • . 3

  Перед тим як купити одяг, або якийсь інший товар на еВау, необхідно пройти реєстрацію на сайті. Для цього необхідно заповнити надану форму, в якій будуть знаходитися всі дані про покупця. Від відвідувача не будуть вимагатися-які неймовірні дані, все просто і формально для того, щоб надалі було зручніше відправляти замовлений товар.

 • . 4

  Не дивлячись на те, що це досить перевірений сайт для порівняння можна подивитися на подібних ресурсах, як замовити одяг з Китаю і порівняти де буде швидше і практичніше. Слід зазначити, що на еВау після реєстрації на електронну адресу приходить лист з підтвердженням про реєстрацію. Зауважимо, що не слід писати дуже легкі логіни і паролі при реєстрації — це буде на користь.

 • . 5

  Після реєстрації приступаємо до пошуків необхідного товару на сайті. Зауважимо, що даний інтернет магазин влаштований, так що знайти необхідний товар досить просто. Не варто сподіватися на свої сили, так як замовити одяг без посередників навряд чи вийде. Інтернет-магазини подібного плану влаштовані так, що посередник в будь-якому випадку необхідний. Він потрібен хоча б для того щоб викупити вибраний товар зі складу і перевірити його відправлення за вказаною адресою покупця. Природно за свої послуги вони беруть певну плату і це необхідно враховувати. У кожного посередника їсть свій рейтинг, який вказує на його якість роботи і при виборі такого помічника в покупці в першу чергу необхідно звертати увагу на цей рейтинг. Не варто зв’язуватися з продавцями, яких рейтинг менш 80%.

 • . 6

  Ще один момент, який необхідно розглянути, перед тим як замовити одяг на еВау — це спосіб доставки. На даному ресурсі одні з найнижчих цін стосувалося доставки в будь-яку точку світу. При оформленні замовлення не обов’язково володіти іноземною мовою. Працівника сайту самостійно розроблять найвигідніший і простий варіант доставки товару до покупця. Існує кілька варіантів доставки, і яким саме скористатися необхідно вирішувати тільки замовнику. Одним з найпопулярніших постачальників вважається USPS Priority. Посилки, відправлені цієї компанії можна відстежити через інтернет сайти УкрПошти або Пошти Росії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :