Як купити саджанці годжі в Україні?

як купити саджанці годжі в україні?

Вам знадобиться
 • Інтернет, гроші
 • Саджанці годжі, земля
Інструкція
 • . 1

  Чагарник годжі зі своїми чудовими плодами з’явився в Україні порівняно недавно. Історія цієї рослини з’явилася багато років тому в Тибеті. Легенда свідчить, що житель цього міста кожен день їв ягоди годжі, починаючи з самого раннього дитинства, і завдяки цьому прожив 252 року. Після цього випадку азіатський народ став вважати ягоди годжі ліками для довголіття. Виростити цю рослину кожен може на своєму земляному ділянці, для цього потрібно лише купити саджанці годжі в Україні і не забувати за ними доглядати. Чому це рослина стала настільки популярним у всьому світі, невже тільки через довголіття? Як його виростити в домашніх умовах?

 • . 2

  Спочатку слід розглянути, чому чагарник годжі повинен бути в кожному будинку із земельною ділянкою. Якими корисними властивостями володіють ягоди годжі? Слід зауважити, що в світі існує близько 40 різновидів саджанців годжі, але тільки 2 з них мають чарівними властивостями. Ягоди годжі наповнені великою кількістю вітамінів і корисних мікроелементів. Завдяки своєму дивовижному складом, ягоди годжі лікують багато хвороб: покращують зір, зміцнюють серцево-судинну систему, нормалізують обмін речовин в організмі, регулюють вміст цукру в крові, запобігають появі онкологічних захворювань, знімають стрес і втому, покращують роботу травної системи, а також підвищують сексуальний лібідо чоловіків і жінок. Це ще далеко не весь перелік.

 • . 3

  Чагарник годжі являє собою вічно зелена рослина, гілки якого покриті дрібними колючками. Ягоди дозрівають на чагарнику з літа до осені, вони мають кисло-солодкий трохи терпкий смак і довгасту форму. Переконавшись у всіх позитивних властивостях цих ягід, не залишається сумнівів у тому, що необхідні саджанці годжі. Купити ці саджанці можна в розпліднику ягідних рослин (такий повинен бути в кожному обласному центрі), а так само можна зробити замовлення через інтернет-магазин. В сучасний час це більш дешево і доступно для кожної людини, у якого є інтернет. Саджанці годжі в Україні стоять абсолютно не дорого, а корисні властивості їх ягід принесуть набагато більше здоров’я і довголіття. Тільки слід дотримуватися певних правил за доглядом цієї рослини.

 • . 4

  Великий плюс годжі в тому, що вони ростуть навіть при дуже низькій температурі повітря і не гинуть, а так як в Україні часто бувають суворі зими, то це дуже великий плюс. Саджанці годжі дуже люблять світло, тому краще висаджувати їх на сонячній стороні там, де менше тіні. Ця рослина абсолютно не примхлива, але для власної зручності краще посадити його на кам’янистому грунті, якщо є така можливість. Коли набувають дещо саджанців, то варто висадити їх в один ряд з відстань один від одного в 1, 5 — 2 метра, щоб їм було куди розростатися. Посадити саджанці годжі можна навіть у квартирі, але для цього буде потрібно балкон і глибокий контейнер, щоб у нього можна було помістити землю з перегноєм, суперфосфатом і деревною золою (або сірчанокислим калієм).

 • . 5

  Для того щоб чагарник годжі мав доглянутий вигляд, необхідно регулярно підрізати його гілки (в основному це потрібно після 3 х років рослини). Ця рослина стійко переносить будь-які підступи природи (дощ, вітер, спеку і холод). Основне живлення, годжі саджанці беруть з попередньо удобреному землі, поливати додатково слід лише в дуже жарку погоду, коли тривалий час немає ні краплі дощу, щоб не допустити пересихання кореневої системи рослини. Найчастіше саджанці годжі можна купити вже в комплекті зі спеціалізованим контейнером або горщиком. Але якщо посудина виявився маленьким, є необхідність вибрати для саджанця годжі великий контейнер, тому що коренева система у цієї рослини дуже міцна і росте в глибину.

 • . 6

  Саджанці годжі в Україні ростуть досить швидко, тому через деякий час вже можна буде насолоджуватися приголомшливими ягодами цього чагарника. При виборі і замовленні рослини необхідно переконатися у продавця, що сорт саджанця відповідає реальності і у нього присутній сертифікат якості, що рослина абсолютно здорове і не має жодних дефектів. Виростивши в своєму саду або городі чагарник, можна забезпечити себе і своїх близьких здоров’ям на довгі-довгі роки, адже ягоди продовжують життя, а значить, насолоджуватися їх смаком можна буде дійсно довгий час Здорова людина — це щаслива людина. Чому б не зробити своє життя ще більш щасливою і не посадити годжі?

 • . 7

  Рослина годжі з Тибету або Китаю зі своїми дивними ягодами, чудово приживається в Україні. Садівники-аматори будуть в повному захваті від його невибагливості. Ягоди, виростають через деякий час і мають лікувальні властивості, з якими не зрівняються навіть відомі ліки. Завдяки своєму багатому внутрішньому складу, вони позбавляють від багатьох хвороб і продовжують життя. Виростити саджанці годжі просто, це можна зробити навіть в квартирних умовах, варто лише не забувати про них і дотримуватися деяких правил догляду за ними. Кожна людина, просто зобов’язаний купити і посадити у себе це дивовижне рослина годжі, можливо тоді всі стануть здоровішими.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :