Як купити зелений кави у Владивостоці?

як купити зелений кави під владивостоці?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер, підключений до мережі інтернет
 • Готівкові гроші
 • Кофеварка

Інструкція
 • . 1

  Варто розуміти, що вживання зеленого кава не є панацеєю, і крім цього необхідний комплекс інших заходів. Зелена кава допомагає виводити токсини з організму, знижує відчуття голоду, сприяє більш швидкому появі почуття насичення. Його вживання не повинно перевищувати добових рекомендованих норм, щоб уникнути появи побічних ефектів. Пити зелений кави слід не більше 3 чашок в день без додавання молока і цукру. На кожну склянку води необхідно додати 2 — 3 чайні ложки меленого зеленої кави, або, якщо використовується готова пакетована суміш, слідувати способом приготування на упаковці.

 • . 2

  Що ж це за продукт — зелений кава для схуднення, і що він з себе представляє? Існує кілька різновидів зеленої кави, що розрізняються складом, гранулювання, способом вживання. Самий простий у приготуванні варіант — це зелена кава, розфасований у пакетики для одноразового використання. Суміш в цьому пакетику є розчинної, і, висипавши її в гарячу воду, через кілька хвилин можна отримати напій, який додає сил, енергії, бадьорості, і в той же час сприяє схудненню. Окрім екстракту зеленого кава, в дану суміш зазвичай входять танін, кофеїн, хлорогенова кислота (саме вона сприяє спалюванню зайвого жиру в організмі людини).

 • . 3

  Також можна зелена кава для схуднення купити і у вигляді обсмажених цільних зерен. Це додасть впевненості в тому, що в пачці насправді зерна кави, а не яка-небудь підробка. Єдиний мінус у тому, що зерна цього сорту кави дуже міцні, і домашні кавомолки та кухонні комбайни можуть зламатися при спробі розмолоти їх. Рекомендується в такому випадку використовувати професійні кавомолки з більш високою потужністю. Якщо в якості основи для напою використовуються свіжообсмажені зерна зеленої кави, то і готувати його слід, як звичайний чорний кави. Тобто, або варити в турці, або насипати у фільтр крапельної кавоварки, або заварювати через френч-прес. Натуральні мелені зерна зеленої кави у воді не розчиняються, тому слід пам’ятати про цим перед заварюванням напою.

 • . 4

  У разі необхідності, зелена кава купити у Владивостоці можна кількома способами. По-перше, через будь-який інтернет-магазин, для цього досить вибрати в мережі інтернет найбільш підходящий за умовами і гарантіям сайт, і оформити там замовлення з доставкою додому, або в пункт видачі. Крім цього, купити зелений кави можна в деяких великих аптеках Владивостока, в розділі «Товари для схуднення». Останнім часом, у зв’язку з розвитком соціальних мереж, популярності набувають так звані публічні групи, вступивши в які, можна дізнатися, де і як можна купити зелений кави для схуднення в своєму місті. І крім цього, існують ще спільні закупівлі, за допомогою яких можна замовити зелений кави. Їх принцип роботи полягає в наступному — збирається група людей, бажаючих придбати товар за оптовою ціною, і організатор від їхнього імені здійснює оптову закупівлю, після чого отримує і роздає товар. У такому випадку, можна трохи заощадити на пересилання та ціною зеленої кави.

 • . 5

  Купити зелена кава, що став дуже популярним останнім часом, можна не тільки в столичних магазинах, а й наприклад у Владивостоці. Численні інтернет-магазини доставляють свій товар у будь-яке місто країни з доставкою до кінцевого споживача. Крім цього, зелена кава можна зустріти в аптеках і спеціалізованих магазинах, що продають товари для схуднення. Асортимент зеленої кави для схуднення, який можна купити у Владивостоці, практично нічим не відрізняється від аналогічного асортименту в Москві або Санкт-Петербурзі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :