Як купити зелений кави в Москві?

як купити зелений кави в москві?

Вам знадобиться
 • Любов до кави
 • Любов до свого тіла

Інструкція
 • . 1

  Склалася неоднозначна ситуація щодо такого продукту, як зелений кави. Всупереч думці більшості, сировиною для такого різновиду кави служать не зерна особливого сорту. Це все ті ж кавові зерна, які, як і показують у рекламних роликах, збирають на плантаціях.

 • . 2

  Назва кави вказує лише на специфіку його передпродажної обробки — зібране зерно не піддається тепловій обробці. Іншими словами, під маркою зеленої кави постачають ті ж сорти зерен, але не пройшли обсмажування. Особливістю напою, приготованого з несмажених зерен, є його унікальна здатність ефективно боротися з жировими відкладеннями. Звідси й підвищений інтерес до такого продукту як зелені кавові зерна — особливо з боку жінок. Ефективність зеленого кави як потужного жиросжигателя забезпечує саме відсутність обсмаження. Зерна зберігають все багатство мікро-і макроелементів, а найголовніше — ефірні масла, які випаровуються при нагріванні зерен.

 • . 3

  У комплексному впливі на організм людини приймають містяться в зеленому кавовому зерні Лептини. Лептин — білок, який вчені називають «гормоном ситості»: присутність лептину в організмі сприяє пригніченню почуття голоду. З натяжкою можна назвати зелена кава продуктом-аноректіков. (Велика частина засобів для схуднення допомагають боротися із зайвою вагою виключно за рахунок додавання в них витяжок з таких рослин, які мають подібними властивостями і пригнічують апетит.)

 • . 4

  Купити екстрагований зелена кава в аптеках — відмінна альтернатива самостійній обробці цільних зерен. В аптеці пропонують продукт, збагачений мінеральними та вітамінними добавками рослинного походження. Така кава має відповідне маркування, і покупець вибирає найбільш симпатичну для нього форму продукту: в гранулах, капсулах, у вигляді кави дрібного помелу з додаванням витяжок з лікарських рослин. Для косметичних цілей не має значення, в якій формі буде продукт.

 • . 5

  Різниця ж для побутового вживання величезна: напій з свежемолотого зеленого зерна володіє приємним, незвичайним смаком і позбавлений звичного «кавового» аромату. Чим темніше зерно, тим менше в ньому масел і більше кофеїну. Інтернет-сайти пропонують величезний вибір сортів кави всіх типів — у порошку, гранулах, капсулах, а також цільне і мелене зерно. Розмір помелу координує і сам покупець при оформленні замовлення. Такий зручний сервіс пропонують багато сайти, склади яких знаходяться поблизу від Москви.

 • . 6

  Найчастіше інтернет-магазини продають Робусту і Арабіку, а також такі затребувані сорти зеленої кави, як Лавацца і Малонго. Крім того, критерієм вибору стає і країна, у якій виріс кави — постачання ведуться з Бразилії, Колумбії, деяких країн Африки. Гурмани, яким цікаві в першу чергу смакові якості напою, набувають зелену каву на таких майданчиках, як Ілкафе, АГКомпані, інших офіційних сайтах. Про якість пропонованого даними ресурсами кави говорять численні позитивні відгуки, залишені вдячними покупцями.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :