Як ласкаво назвати кохану дівчину?

як ласкаво назвати кохану дівчину ?

Вам знадобиться
 • Телефон
 • Соціальні мережі
 • Розмова наодинці
Інструкція
 • . 1

  Спілкування між статями є важливим атрибутом сучасного життя, воно може здійснюватися на роботі між колегами, діловими партнерами, чоловіком і дружиною. Спілкування між хлопцем і дівчиною має певні особливості і специфіку і головним питанням такого діалогу для хлопця завжди буде: «Як ласкаво назвати кохану дівчину?». Дівчата, як відомо, люблять вухами, тому ласкаве звернення є однією з форм ненав’язливого компліменту. Причому, проста вставка такого компліменту не до місця, може викликати негативну реакцію дівчини, яка вважатиме його банальною лестощами, в той час як ласкаве звернення з відповідною інтонацією покаже справжнє до неї ставлення.

 • . 2

  Існує багато способів того, як назвати кохану дівчину лагідно, тому важливо правильно вибрати оптимальні обігу. Такі звернення, як зая, зайка, зайченя, котик, киця, кішечка, кошеня, сонечко — є широко поширеними і можуть здатися в якості банальних. Тим не менш, багато з цих звернень цілком вдало можуть бути використані в розмові, СМС повідомленнях з використанням телефону і повідомленнях у соціальних мережах. Незважаючи на відношення до одного суті (зайчику або кішечці) перераховані ласкаві слова мають різний підтекст. Наприклад, киця або кицька можуть сприйнятися дівчиною в якості вульгаризма, особливо якщо вона є високоінтелектуальної і не любить ті самі слова. Якщо дівчина хоче здаватися або бути лідером, самостійної і діловий, то звернення «зайченя» може нагадувати звернення до блондинки, якій постійно потрібна чиясь турбота і заступництво.

 • . 3

  При виборі ласкавих звернень слід добре ознайомитися з характером, побажаннями та цільовими устремліннями дівчата, що б ласкаве звернення звучало як комплімент. Необхідно відчувати дівчину і розуміти, що їй може лестити, а що не подобатися. Багато хто любить відверту лестощі, інші — віддають перевагу більш правдоподібні аргументи. З перших днів знайомства важко сказати чи сподобається дівчині звернення типу: «багира» або «моя багира». При використанні зменшувально-пестливих звернень у спілкуванні між хлопцем і дівчиною відбувається визначення, притирання і формування рольових установок. Зазвичай хтось повинен бути лідером, а інший — зайчиком і кошеням. Якщо дівчина претендує на лідерські позиції, звернення до неї як до «зайчонку» може і по-жіночому лестити, але викликати внутрішній протест і бажання більш наполегливо затвердити у відносинах свою лідерську роль. Тому перш ніж визначитися з тим, якими словами назвати дівчину, слід краще вивчити її характер. Не всі особи жіночої статі люблять зменшувально-пестливі вирази.

 • . 4

  На початку знайомства дівчина, можливо, і буде прощати своєму хлопцеві різні зменшувально-пестливі звертання, розуміючи і прощаючи його незнання свого характеру, але пізніше краще не напружувати відносини антикомплімент у вигляді ображають «ласкавих слів» . Також як антикомплімент можуть бути сприйняті звернення: пупсик, пампушка, гадючка. Якщо у дівчини проблеми з балакучістю, вона більшу частину часу мовчить, то звернення «рибка» також може бути сприйнято як натяк на її недолік. Оскільки на початку знайомства дівчина більш поблажлива до помилок хлопця, можна пробувати стандартні широко поширені звернення: сонечко, кішечка, зайка, а також звертатися до неї по імені в ласкательной формі (тобто не Юлія, а Юленька). При цьому відразу ж потрібно звертати увагу на її реакцію, особливо міміку. Якщо на обличчі сяє усмішка, це означає схвалення використовуваного обігу. Таку перевірку легше робити при безпосередній розмові з нею, а не при спілкуванні в соціальних мережах. В останніх, а також при СМС повідомленнях по телефону краще використовувати перевірені її мімікою обігу.

 • . 5

  З практичною точки зору використання коротких пестливих слів робить спілкування в соціальній мережі і за допомогою СМС більш швидким, однак не варто зловживати такими словами, інакше дівчина може здогадатися про бажання заощадити час і гроші на її імені. Ласкаві слова також є хорошим способом передачі настрою і необхідної інформації в дипломатичній формі. Наприклад, якщо хлопець чимось ображений, то замість «дура» або «відьма» можна використовувати «відьмочка» або «дурненька» — це не звучить як комплімент, однак і не є образливим, якщо дійсно до місця і дівчина в чомусь об’єктивно винна. Якщо хлопець симпатичний дівчині, багато хто погодиться з думкою, що будь-яка б хотіла чути частіше від свого обранця звернення «кохана», але при цьому важлива щирість, а не тільки форма.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :