Як легко опанувати гіпнозом?

як легко опанувати гіпнозом?

Вам знадобиться
 • Бажання навчатися
 • Наявність вільного часу
 • Розуміння завдань навчання
 • Здатність аналізувати власні дії
Інструкція
 • . 1

  На сьогоднішній день однією з найактуальніших завдань розвитку особистості можна вважати розвиток уміння впливати на оточуючих. Завдяки численним дослідженням в галузі психології, було розроблено досить багато способів, що дозволяють, як опанувати гіпнозом, так і навчитися краще контролювати себе.

 • . 2

  На основі подібних досліджень відкрито досить багато шкіл з розвитку особистості, де практично будь-який бажаючий може навчитися гіпнозу. Цими ж навичками можна опанувати і самостійно. Для початку слід визначитися, в яких цілях буде використовуватися ці навички. При цьому необхідно розуміти, що в деяких випадках гіпнотичний втручання в життя сторонньої людини доказово і кримінально карається.

 • . 3

  Далі слід виробити звичку завжди добре виглядати на людях, що грає велику роль в такій справі, як оволодіння гіпнозом. Від цього залежатиме виникнення підсвідомого довіри у гипнотизируемого. Також важливу роль відіграє в цьому і вміння посміхатися. Важливо, щоб посмішка була симетричною і природною.

 • . 4

  Дуже важливо навчитися підтримати будь-яку тему незалежно від того, чи подобається вона гіпнотизера чи ні. При бесіді з гіпнотізіруемим слід використовувати жести і міміку, яка показує розташування до співрозмовника. Наприклад, не можна тримати руки або ноги схрещеними. У розмові потрібно всіляко уникати використання заперечення.

 • . 5

  Велике значення має мова гіпнотизера. Для досягнення потрібного ефекту слід виробити вміння говорити розмірено і спокійно, роблячи паузи між пропозиціями та фразами. У практиці гіпнозу вироблені навіть спеціальні шаблони інтонування. Наприклад, політики, описуючи проблемну область теми, витримують знижену інтонацію, поступово підвищуючи її до кінця, потім слід пауза, після якої рішення проблеми висвітлюється з підвищеною інтонацією.

 • . 6

  Окремо варто сказати і про місце, де проходить бесіда. Для більш швидкого створення раппорта підходить приміщення з поганою освітленістю. Вибір часу також дуже важливий. Стан трансу легше викликати ввечері, коли гіпнотізіруемий більш стомлений. Ідеальним фактором є його сонливість. Бажано уникати фізичного впливу на гипнотизируемого, але не варто забувати, що невелика кількість алкоголю, а також деякі препарати сприяють виникненню гіпнотичного стану.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :