Як легко зняти старі шпалери: 3 кращих способу

як легко зняти старі шпалери : 3 кращих способу

Вам знадобиться
 • Рідина для зняття шпалер
 • Шпатель, ніж
 • Парогенератор
Інструкція
 • . 1

  Шпалери є найпопулярнішим оздоблювальним матеріалом, тому практично будь квартирний ремонт передбачає зняття зі стін старих шпалер і наклеювання нових. Варто відзначити, що наклювали новий матеріал поверх старого не можна, так як це негативно позначиться на кінцевому результаті ремонту. У зв’язку з цим розглянемо, розглянемо, які існують способи зняття шпалер з найменшими зусиллями, тому що найчастіше даний етап робіт забирає багато сил і часу.

 • . 2

  Перший спосіб буде актуальний для тих, хто не знає, як зняти старі шпалери, ніколи не займався подібною роботою і навіть не припускає з чого почати. А почати необхідно з відвідування спеціалізованого магазину, де продаються рідини для зняття шпалер. Ця рідина має відмінну проникаючу здатність. За рахунок цього рідина проникає на всю товщину оздоблювального матеріалу, розчиняє шпалерний клей, в результаті чого шпалери самі відстають від стіни. Таким способом можна без будь-яких проблем видалити звичайні паперові шпалери, але якщо мова йде про миються матеріалах, то спеціальна рідина погано допоможе.

 • . 3

  Миючі шпалери не пропускають вологу, відповідно спецрідиною їх не візьме, тому, в даному випадку обов’язково виникне питання, як зняти старі шпалери, що миються. Для цього існує досить непоганий спосіб. Як вже стає зрозуміло, основна проблема в даному випадку полягає в тому, що рідина не може проникнути за влагоотражающій шар шпалер, тому цей шар необхідно порушити. Зробити це дуже просто, достатньо взяти шпатель, металеву щітку або будь-який інший аналогічний інструмент і «роздряпати» верхній водовідштовхувальний шар, тобто порушити його цілісність. Після цього шпалери потрібно обробити тією ж спецрідиною, або звичайної теплою водою. Так як під водонепроникним шаром знаходиться звичайний папір, то шпалери легко відійдуть від стін.

 • . 4

  Розглянемо, як легко зняти старі шпалери можна за допомогою парогенератора. В даному випадку вам знадобиться парогенератор і трохи часу. Пар, на відміну від звичайної води здатний проникати навіть крізь вологовідштовхувальний шар. Завдяки цьому використовуючи парогенератор, з’являється можливість видалити будь-які типи шпалер. Більше того, іноді матеріал наклеюють на стіни за допомогою колія ПВА, або іншого водонерозчинного клею. Парогенератор такий клей нагріває, і він починає текти, що дозволяє відклеїти матеріал від стін.

 • . 5

  Незважаючи на різноманітність способів видалення шпалер, багато хто користується звичайним механічним способом видалення. Наприклад, ті, хто не знає, як зняти старі вінілові шпалери найчастіше просто віддирають їх за допомогою ножів, шпателя і інших підручних інструментів. Це може відняти чимало часу і напевно призведе до пошкодження стін. Тому, якщо було прийнято рішення про зняття шпалер механічним способом, то буде краще використовувати для цього електроінструмент. Наприклад, досить швидко можна провести роботи використовуючи звичайну дрель з насадкою-кругом на який надягає грубозерниста наждачний папір. Таким чином, стає очевидно, що при деякому умінні, за допомогою одного з перерахованих вище способів старі шпалери можна видалити зі стін без особливих зусиль.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :