Як легше пережити розставання?

як легше пережити розставання?

Вам знадобиться
 • Ножиці
 • Аркуш паперу
 • Подруга
 • Вино
 • Новий маршрут
 • Оптимізм
Інструкція
 • . 1

  Як тільки були вимовлені слова «нам необхідно розлучитися», ваше життя розділилася на минуле і сьогодення. Поки ви будете жити в тимчасовому відрізку вчорашнього дня, перед вами будуть закриті двері «сьогодні» і «завтра». Ви повинні змиритися з тим, що сталося. Припиніть нав’язливі переслідування. Не дзвоніть своєму колишньому на годину ночі, щоб ще раз почути безжалісне «ні». Розрив стався. Це факт, який необхідно усвідомити.

 • . 2

  Безумовно, найкращим лікарем є час. Але якщо ви не станете прикладати зусиль для вилікування, то подолання наслідків розставання може затягнутися навіть на роки.

 • . 3

  У першу чергу необхідно чітко сказати собі, що відносини закінчилися раз і назавжди. Не йдіть по шляху самообману. Не варто будувати ілюзій, що відносини ще можна відродити. Тим самим ви самі собі ускладнюєте задачу. Все. Роман закінчено, і його не відродити.

 • . 4

  Безумовно, груди переповнюють різні емоції. Гіркота, злість, образа, біль — вони спалюють вас зсередини. Дозвольте їм вийти назовні. Усамітніться в кімнаті, закрийте двері, включіть сумну музику. Якщо хочеться плакати — плачте, кричати — кричіть. Бийте кулаками по дивану або просто дивіться в стелю. Але не забудьте встановити стоп-сигнал. Не варто зривати свою злість на близьких, або розбивати вщент сімейний фарфор.

 • . 5

  Зателефонуйте близькому своїй подрузі і запросіть її в гості. Попросіть свою подружку стати на цей вечір вашій жилеткою. Купуйте пляшечку вина і Ізлейте все своє обурення, образу і злість на сильну половину людства, яка так невдячна. Але дуже часто такі посиденьки закінчуються пошуком нових принців в барах, ресторанах, дискотеках. Однак не варто кидатися у вир з головою. Короткострокові романи не є дійсно хорошим ліками при розставанні. Крім того, ви ризикуєте тільки погіршити ситуацію, адже ви в цей момент відомі імпульсами, а не розумом. Тому залишіться вдома, вимкніть мобільний телефон і просто проведіть час за розмовами зі своєю подругою.

 • . 6

  З наступного дня починається домашня інвентаризація. Ви повинні повністю ізолювати себе від болісних спогадів. Візьміть велику картонну коробку і складіть туди всі речі, які так чи інакше пов’язують вас зі своїм колишнім коханим. Це можуть бути спільні фотографії, подаровані їм іграшки та багато іншого. Дуже часто в пориві гніву такі речі безжально знищуються. Якщо вам дійсно допоможуть ці радикальні заходи, то беріть в руки ножиці і приступайте до нещадним дій. Але все-таки краще покласти речі в коробку і відвести в отчий будинок, гараж, або до подруг.

 • . 7

  І будьте гранично пильні. Під час домашнього інвентаризації не дозволяйте собі проливати гіркі сльози над кожною річчю. Інакше прибирання закінчиться нервовим зривом. Якщо самі ви впоратися не в змозі, попросіть подруг вам допомогти. Обов’язково включіть запальну музику і з посмішкою на очах позбавляйтеся від «непотребу».

 • . 8

  Ви помітили, скільки у вас з’явилося вільного місця в шафі і на полицях? Чудовий привід влаштувати шопінг.

 • . 9

  Отже. У понеділок ви йдете на роботу, а по дорозі зустрічаєте улюблену лавочку, місток ніжності і так далі. Остерігайтеся таких місць, як вогню. Тепер настав час для розробки нових маршрутів. І нехай новий шлях до роботи займе на 5 — 10 хвилин більше, але він дозволить вам зберегти нервову систему.

 • . 10

  І зведіть до мінімуму ваше спілкування з екс-бойфрендом. Видаліть його в Вконтакте, Одноклассниках, на Фейсбук, Твіттері, зітріть номер в мобільному телефоні (звичайно, ви його пам’ятаєте напам’ять), почистіть контакт-лист в асьці або квип, — список можна продовжувати нескінченно. Звичайно, «ви залишилися друзями». Але поясніть йому, що вам необхідно відновити сили. І через деякий час ви знову постукає до нього в друзі. Тільки не брешіть самі собі і не додавайтеся до нього вже через тиждень. Швидше за все, вам буде потрібно як мінімум 2 — 3 місяця на відновлення, але найчастіше і того більше.

 • . 11

  А тепер почніть розвінчувати його бездоганність. Візьміть аркуш паперу і випишіть всі недоліки вашого колишнього: його негативні риси характеру, шкідливі звички, вади в зовнішності. Згадайте всі сварки. Записуйте без сорому всі ті думки, які приходять вам в голову. Навіть якщо вони перенасичені нецензурною лайкою. Проводьте такі розборки з минулим по мірі необхідності.

 • . 12

  І не дозволяйте собі закидати спортивні тренування, відвідування салонів краси, дотримання дієти. Саме в цей період ви повинні виглядати ще краще. Вільний час присвятіть вивчення іноземних мов, читання пізнавальної літератури та іншим корисним справам. Частіше посміхайтеся, нехай навіть через силу, і дихайте на повні груди. Адже то розставання з минулого відкрило для вас двері в нове світле майбутнє.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :