Як лікувати грибок між пальцями: засоби

як лікувати грибок між пальцями : засоби

Вам знадобиться
 • Консультація лікаря
 • Медикаменти
 • Лікарські трави
Інструкція
 • . 1

  Якщо ви стали помічати, що ступні потіють більше, ніж зазвичай, сверблять, шкіра лущиться або пече без явної причини, то вам бажано звернутися до лікаря, який зможе підказати, як лікувати грибок між пальцями. Краще не займатися самолікуванням, адже на кону стоїть здоров’я і добре самопочуття. Крім того, часто пацієнти, які спробують позбутися симптомів захворювання самостійно, посилюють свій стан. Багато схильні думати, що похід до фахівця займе багато часу і влетить у кругленьку суму. Насправді, все з точністю навпаки. Самодіяльність часто призводить до плачевних наслідків.

 • . 2

  Симптоми. Грибок, що виникає на ногах і руках, супроводжується неприємними відчуттями. Переймаючись питанням про те, як лікувати оніміння пальців, варто пам’ятати, що оніміння може бути банальним симптомом грибка. Серед інших ознак варто також відзначити лущення шкіри, проблеми з нігтями, печіння між пальцями і свербіж, особливо спітнілих ніг. Лікар підкаже, як лікувати грибок на пальці в конкретному випадку.

 • . 3

  Що можна зробити в домашніх умовах? Якщо лікар прописав певний терапевтичний курс, то також можна постаратися допомогти собі власними силами. Одним з перевірених засобів є ванни для ніг з розчином кухонної солі та соди. Такі ванни корисні й тим, хто мучиться питанням про те, як швидко вилікувати забій пальця. Тепла середу показана при ударах через кілька днів після того, як палець був забитий. Температура має бути не вище 30 градусів.

 • . 4

  Артрит пальців. Про те, як лікувати артрит пальців, варто запитати у компетентного лікаря. На даний момент фармацевтична промисловість пропонує безліч спеціальних пристосувань, «вирівнюючих» уражені пальці, проте допустимість таких засобів повинна узгоджуватися з лікарем у кожному конкретному випадку. Лікарі, як правило, призначають протизапальні ліки, а в серйозних випадках також прописується хірургічне втручання. Проблеми з пальцями рук і ніг можуть доставляти безліч турбот, проте грамотне лікування під керівництвом лікаря може виправити ситуацію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :