Як лікувати ліктьовий суглоб: лікарі рекомендують?

як лікувати ліктьовий суглоб: лікарі рекомендують?

Вам знадобиться
 • Розсіл капусти
 • Лікувальний компрес
 • Точна діагностика
 • Консультація фахівця
 • Лікувальна фізкультура
Інструкція
 • . 1

  Одним з найскладніших за будовою і важливих за призначенням є ліктьовий суглоб, що забезпечує рухливість руки, зокрема її згинання та розгинання. Саме тому його ушкодження потребує негайних лікувальних заходів, в іншому випадку проблема помітно погіршує якість життя. Але як лікувати ліктьовий суглоб, щоб якомога швидше відновити рухливість травмованої кінцівки?

 • . 2

  Насамперед необхідно звернутися до фахівця і виконати ряд лабораторних досліджень для визначення характеру патології та подальшого призначення найбільш ефективного лікування. Як правило, саме рентгенографія дозволяє гранично точно діагностувати присутнє захворювання, але часто необхідно здати додаткові аналізи на розсуд лікаря. Над питанням, як лікувати суглоби народними засобами, краще не замислюватися, оскільки поверхневе самолікування може лише посилити перебіг патологічного процесу.

 • . 3

  Після постановки точного діагнозу важливо своєчасно переступити до лікування, зокрема, за допомогою медичних препаратів фармакологічної групи НПЗЗ терміново купірувати інтенсивний больовий синдром, присутній в області ліктя. Це можуть бути мазі для зовнішнього застосування, наприклад, Вольтарен Емульгель, Диклак, Диклоген та інші; і таблетки для прийому всередину, зокрема, Ібупрофен, Ібуклін та інші. Дані медикаменти також підкажуть, як лікувати гомілковостопний суглоб.

 • . 4

  Проте усунення больових відчуттів — це не лікування, а зняття симптому, так що необхідний комплексний підхід, що включає прийом лікарських засобів, постійне спостереження у лікаря, лікувальну фізкультуру і правильне харчування. Так, всі фізичні навантаження повинні бути помірними, а в раціоні має бути присутнім велику кількість жирів, вуглеводів і білків, зелені, овочів і фруктів, молочної та кисломолочної продукції.

 • . 5

  Також в якості додаткового лікування рекомендується використовувати засоби народної медицини, представлені компресами, настоянками, растирками і відварами. Ось один з найдієвіших способів, як вилікувати плечовий суглоб: в кількості 100 г одного інгредієнта з’єднати в одній ємності нашатирний спирт, камфорне і вазелінове масла, медичний спирт, скипидар і сік алое. Потім в готовий склад влити дві великі ампули новокаїну, а після наполягати в скляній ємності п’ять діб. Застосовувати як растирки в підігрітому вигляді.

 • . 6

  В якості перевіреного знеболюючого засобу використовують розсіл з капусти, який необхідно попередньо розбавити звичайною водою у співвідношенні 1: 4. Готовий склад випити протягом однієї доби. Так чи інакше, перед тим як вивести солі з суглобів, необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем, щоб через незнання не нашкодити своєму здоров’ю ще більше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :