Як лікувати нежить у новонародженого без спеціального обладнання?

як лікувати нежить у новонародженого без спеціального обладнання?

Вам знадобиться
 • Материнське молоко як засіб підняття імунітету
 • Народні засоби
 • Спеціальний фізрозчин для промивання носика
Інструкція
 • . 1

  Навіть невеликий нежить у немовляти вимагає термінового втручання батьків. Неможливо дивитися на те, як дитина страждає, не може вільно дихати, погано спить і їсть, задихається. Важливо вчасно вжити заходів, щоб нежить не перетворився на хронічну хворобу. Тому треба швидко розібратися в питанні: «Як лікувати нежить у новонародженого?». Хороші батьки знають, що для початку потрібно зміцнювати імунітет дитини. Для грудних дітей — це, перш за все, материнське молоко.

 • . 2

  Вкрай важливо зрозуміти, який тип нежитю мучить дитини. Як відрізнити алергічний нежить від звичайного? Якщо дитина різко почав кашляти, у нього з’явився нежить і сльозяться очі, якщо ці симптоми супроводжуються висипаннями на тілі, швидше за все у малятка алергія. У цьому випадку необхідно дати дитині антигістамінний препарат згідно з інструкцією для його віку. Це дозволить зняти набряк слизової носа, що відразу полегшить увагу.

 • . 3

  Багато мам починають шукати інформацію про те, як вилікувати нежить народними засобами у грудничка. Займатися самолікуванням вкрай небезпечно в цьому питанні. Справа в тому, що багато народних кошти вкрай небезпечні для дітей, можуть викликати сильні алергічні реакції. Найкраще прислухатися до порад лікарів, в деяких випадках дитячий лікар педіатр сам може призначити лікування народними засобами. Це може бути мед, гірчиця, часник або інші засоби.

 • . 4

  При лікуванні нежиті у крихти необхідно, насамперед, промити носик спеціальним фізіологічним розчином. Це дозволить позбутися накопиченої слизу в носових проходах. Засіб для промивання носика можна купити в будь-якій аптеці. Робити ці процедури потрібно дуже акуратно, щоб не викликати запалення середнього вуха або отиту. Будь-яка мама повинна знати правила, як вилікувати нежить і кашель. Після промивання можна відсмоктати надлишки слизу дитячої грушею. Нещодавно виробники ліків стали випускати спеціальні відсмоктувачі для цих цілей.

 • . 5

  Вилікувати нежить за один день не вдасться, це факт, але важливо знати, що діяти потрібно відразу, при появі перших симптомів, щоб він не придбав хронічний вигляд. Тоді до нежиті додається і кашель. Як вилікувати хронічний нежить? Тільки під наглядом дитячого лікаря-педіатра. У цьому випадку лікар призначить імуноукріпляючих кошти в комплексі з ліками, безпосередньо від нежиті і кашлю. Головне, виконувати всі розпорядження лікаря, тоді дитина швидко одужає, а його імунітет зміцніє, він буде спати спокійно, і додавати у вазі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :