Як лікувати оніміння пальців: діагностика, причини

як лікувати оніміння пальців: діагностика, причини

Вам знадобиться
 • Медичне обстеження
 • Масаж
 • Вправи
 • Гарбуз
 • Вода
 • Кам’яна сіль
Інструкція
 • . 1

  Медичне обстеження. Оніміння пальців — це погана ознака, що говорить про те, що з організмом не все в порядку. Тому ця недуга слід вилікувати якомога швидше, щоб не було серйозних ускладнень. Найкраще краще в цьому випадку — це звернутися до лікаря і пройти обстеження, на основі результатів якого і буде призначено лікування. Оскільки причин оніміння пальців може бути декілька і відповідно лікування буде призначено різне. Також, перед тим як лікувати оніміння пальців, слід розповісти лікарю про те, з чого все почалося, і які передумови були до того, щоб захворювання почало прогресувати, так буде легше поставити правильний діагноз.

 • . 2

  Масаж. Щоб вилікуватися від оніміння пальців можна сходити на масаж, оскільки нерідко причиною цього захворювання є остеохондроз, який і дає такий неприємний симптом. Однак перед тим як лікувати оніміння ніг і пальців за допомогою масажу, слід порадитися з масажистом, так як, можливо, остеохондрозу і немає, а причина захворювання криється зовсім в іншому. Не зайвим буде проконсультуватися з декількома масажистами, щоб знати напевно, інакше від такого лікування не буде користі, а дорогоцінний час буде втрачено, та й курс масажу коштує недешево.

 • . 3

  Вправи. Лікарі на питання про те, як лікувати оніміння пальців рук, рекомендують робити щоранку спеціальні вправи. Необхідно згинати пальці з максимальною силою і потім відпускати, повторювати слід 80 разів. Також відмінні результати дає наступну вправу: потрібно встати на носочки біля стіни і підняти руки вгору, в такій позі слід перебувати 1 хвилину. Ці два простих вправи слід виконувати щодня, тоді оніміння поступово перестане турбувати. А щоб не задаватися питанням про те, як зняти оніміння, слід не доводити свій організм до такого захворювання і виконувати вищеописані вправи через день в якості профілактики.

 • . 4

  Народна медицина. У лікуванні оніміння пальців можна вдатися до народної медицини. Позбутися від цієї недуги можна за допомогою гарбуза, буде потрібно зварити овоч і прикладати його в руці, а щоб лікування було ефективнішим, то компрес слід утеплити вовняною хусткою. Курс лікування становить 6 днів. Перед тим як лікувати оніміння рук, слід приготувати таку настоянку: буде потрібно в 1 літр води додати 1 ст. л. кам’яної солі, 10 мл камфорного спирту і 50 мл нашатирного. Всі інгредієнти слід ретельно перемішати і втирати в пальці двічі на день. Оніміння пальців — це захворювання, яке не слід запускати, оскільки на початковій стадії його буде легше вилікувати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :