Як лікувати оніміння пальців рук: причини, діагностика, допомога

як лікувати оніміння пальців рук : причини, діагностика, допомога

Вам знадобиться
 • Червона вовняна нитка
 • Контрастні ванночки
 • Червоний пекучий перець
 • Солоний огірок
 • Перевірений рецепт
Інструкція
 • . 1

  Оніміння кінцівок — це проблема ЦНС, а серед причин даного патологічного процесу, як правило, виділяють ендокринні та нервові порушення, травми, запалення суглобів і патології хребта. У даному випадку спостерігається уповільнене кровообіг, який не забезпечує достатній доступ крові до кінцівок, і, як результат, має місце втрата чутливості в руках чи ногах.

 • . 2

  Перед тим як лікувати оніміння пальців рук, рекомендується пройти повну діагностику на виявлення характерного захворювання, а також індивідуально проконсультуватися з фахівцем щодо подальшої схеми лікування. Звичайно, з даною проблемою стикаються пацієнти різного віку, проте оніміння рук все ж частіше притаманне саме дорослим людям, а в лікуванні вимагає комплексного підходу.

 • . 3

  Так як зняти оніміння? Необхідно сильно стиснути пальці в кулак, а після повільно розслабити кисть. Повторювати дану вправу до тих пір, поки не покращиться кровообіг в руках. При бажанні остаточно позбутися даного патологічного процесу цю зарядку потрібно виконувати щодня, проте поєднувати її з іншими методами лікування. Як правило, при питанні, як лікувати оніміння рук, згадуються чудодійні рецепти альтернативної медицини, які без шкоди для здоров’я забезпечують відмінний результат в найкоротші терміни.

 • . 4

  Насамперед, необхідно на хвору руку пов’язати вовняну нитку червоного кольору, що робить позитивний вплив на стабілізацію кровобращения. Крім того регулярно робити контрастні ванночки, які також здатні прискорити уповільнений кровотік і, відповідно, припинити періодичне оніміння кінцівок. Ці народні кошти також актуальні при необхідності вирішити проблему, як лікувати оніміння пальців.

 • . 5

  Є й інший так званий «термоядерний» рецепт: подрібнити в блендері три стручки червоного пекучого перцю і перемішати його з тертим на дрібну тертку солоним огірком. Помістити суміш в скляну ємність і залити 400 мл горілки. Наполягати протягом тижня, після чого використовувати як растирки для німіють кінцівок. Лікуючий курс повністю залежить від стадії захворювання і періодичності загострень.

 • . 6

  Також в якості ефективної растирки можна застосовувати й інший склад: у літр холодної води влити 50 мл нашатирного і 10 мл камфорного спиртів, а готовим розчином інтенсивно натирати хворі місця. Ці універсальні лікарські засоби власного приготування також дозволяють відповісти на інше питання, як лікувати оніміння ніг.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :