Як лікувати оніміння пальців рук: причини

як лікувати оніміння пальців рук : причини

Вам знадобиться
 • Вітаміни
 • ЛФК
 • Самомасаж
Інструкція
 • . 1

  Найчастіше з онімінням пальців рук люди стикаються при захворюванні під назвою «тунельний синдром». Що цікаво, до 1980 років цього діагнозу майже нікому не ставили, тому що зустрічався він надзвичайно рідко. Але з того часу кількість людей, які почали користуватися комп’ютерами — зросло в геометричній прогресії.

 • . 2

  І сьогодні копірайтерам і офісним працівникам важливо знати, як лікувати оніміння пальців рук. Адже саме робота з мишкою і клавіатурою стає основною причиною для виникнення цієї недуги навіть у молодому віці. Але в групі ризику і ті люди, які скоюють руками одноманітні рухи — малярі, столяри і муляри.

 • . 3

  Цей синдром пов’язаний з набряком сухожилля, розташованого в так званому тунелі, і в лікування хвороба складніше того, як вилікувати мозоль між пальцаміВ ході набряку перелавлівается нерв, який забезпечує чутливість великого і вказівного пальців, а також долоні в цілому. Всі сухожилля і нерв розташовуються в одному каналі, який при набряку звужується, здавлюючи що проводить волокно, що і призводить до почуття оніміння. Тут характер лікування, звичайно відрізняється від того, як лікувати мозолі між пальцями

 • . 4

  Це пов’язано з тим, що у разі тунельного синдрому без його своєчасного лікування, можна отримати відмирання нерва, хоча сам синдром дуже відчутний і на початку проявляється ниючий болем, який посилюється в нічний час. У підсумку можна отримати пошкодження з онімінням кінцівки. Лікування важливо, адже це професійна переслідувані схожа з тим, як лікувати забій пальця ноги футболістові.

 • . 5

  Для того, щоб вилікувати оніміння пальців рук, особливо, якщо воно виникло вперше, необхідно звернутися до лікаря, який призначить фізіотерапевтичні процедури, лікувальну гімнастику для рук, масаж. Також рекомендується почати дотримуватися здорового способу життя. Лікарі, які займаються онімінням рук — вертебролог, хірург і невропатолог.

 • . 6

  Можливо, причина в іншому і належить дізнатися, як лікувати артрит пальців рук, який може мати подібні прояви у вигляді оніміння. Для точної установки діагнозу потрібно обстеження методом МРТ і рентген. Вітаміни, ін’єкції і таблетки необхідно доповнити певними заходами в зміні способу життя. Іноді оніміння пальців рук можна вилікувати простими видами масажу, головне — звернути на проблему увагу ще в її початковій стадії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :